530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Calvin Klein Beauty

sprchový krém pro ženy 200 ml

Calvin Klein Beauty sprchový krém pro ženy 200 ml
Calvin Klein Beauty sprchový krém pro ženy 200 ml
Calvin Klein Beauty sprchový krém pro ženy 200 ml
200 ml
313

Kód: CAK10003 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra neděle 22. 7. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Calvin Klein Beauty

Sprchový krém pro ženy Calvin Klein Beauty je skvělým doplňkem parfémované vody stejné řady. Osvěží a dokonale umyje vaši pokožku. Ihned probudí unavené tělo a zanechá po sobě vůni evokující sílu ženskosti a sofistikovanosti. Aroma symbolizující krásu ženy a luxus.

O značce Calvin Klein

Značku založil v roce 1968 Calvin Klein se svým obchodním partnerem Barry Schwartzem. V 80. letech povýšil Calvin Klein obyčejné džíny na designový doplněk každého šatníku, když začal vyšívat své jméno na zadní kapsu kalhot.

Čisté linie a jednoduchý styl značky Calvin Klein jsou pověstné. Totéž platí i pro parfémy Calvin Klein, které se staly ikonickými nejen pro své nezaměnitelné vonné kompozice, ale i pro dokonalý design. První vůně vznikaly na konci 70. let a pro mnohé dodnes zachycují ducha toho desetiletí, ve kterém byly vydány.

Počátkem let 90. byly na trh uvedeny revoluční vůně Obsession a Eternity, které se staly legendami a definitivně tak potvrdily místo Calvina Kleina ve světě parfémů. Vůně Calvin Klein vznikají ve spolupráci s předními parfémáři celého světa a pod záštitou jedné z největších vedoucích kosmetických společností Coty.