Caesars World

   Značka Caesars World má poměrně zajímavou historii. Její zakladatelé – bratři Stuart a Clifford Perlmanovi – původně provozovali řetězec restaurací Lum´s. V roce 1969 ale koupili lasvegaské casino Caesar's Palace a jejich život dostal úplně nový směr. O dva roky později téměř všechny restaurace prodali, změnili jméno společnosti na Caesars World a začali se naplno věnovat podnikání v oblasti hazardu.

   Koncem devadesátých let byla Caesars World pohlcena gigantem Park Place Entertainment. Ještě předtím se však na trhu objevilo několik velmi zdařilých parfémů – Caesars Woman, Caesars Woman Goddess, Caesars Man a Ferentina. Ty byly inspirovány starověkým Římem a díky svému unikátnímu pojetí si rychle získaly velkou oblibu zákazníků.

   Samostatnou zmínku si bezesporu zaslouží také Caesars Men Emperor (2005), jehož srdce tvoří jasmín, levandule, pelyněk, růžové dřevo a pelargonie. Tato svůdná kombinace zaručeně nenechá chladnou žádnou ženu. Parfémy Caesars World vás jakoby mávnutím kouzelného proutku přenesou zpět v čase do doby, kdy římské impérium zahrnovalo téměř celý známý svět. Učiní z vás opravdové císaře a císařovny – silné, hrdé a plné sebevědomí.

   Značka Caesars World jistě zaujme všechny jedince, kteří shánějí skutečně originální vůně, chtějí podtrhnout svou osobitost, jsou charismatičtí, nekonvenční a odvážní.

   celý text skrýt text

   V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Caesars World.

   Máte vybráno

   Otevřít filtr Sbalit filtr

   parfums.cz mění jméno na notino

   Menu

   volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin