530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Caesars World

Značka Caesars World má poměrně zajímavou historii. Její zakladatelé – bratři Stuart a Clifford Perlmanovi – původně provozovali řetězec restaurací Lum´s. V roce 1969 ale koupili lasvegaské casino Caesar's Palace a jejich život dostal úplně nový směr. O dva roky později téměř všechny restaurace prodali, změnili jméno společnosti na Caesars World a začali se naplno věnovat podnikání v oblasti hazardu.

Koncem devadesátých let byla Caesars World pohlcena gigantem Park Place Entertainment. Ještě předtím se však na trhu objevilo několik velmi zdařilých parfémů – Caesars Woman, Caesars Woman Goddess, Caesars Man a Ferentina. Ty byly inspirovány starověkým Římem a díky svému unikátnímu pojetí si rychle získaly velkou oblibu zákazníků.

Samostatnou zmínku si bezesporu zaslouží také Caesars Men Emperor (2005), jehož srdce tvoří jasmín, levandule, pelyněk, růžové dřevo a pelargonie. Tato svůdná kombinace zaručeně nenechá chladnou žádnou ženu. Parfémy Caesars World vás jakoby mávnutím kouzelného proutku přenesou zpět v čase do doby, kdy římské impérium zahrnovalo téměř celý známý svět. Učiní z vás opravdové císaře a císařovny – silné, hrdé a plné sebevědomí.

Značka Caesars World jistě zaujme všechny jedince, kteří shánějí skutečně originální vůně, chtějí podtrhnout svou osobitost, jsou charismatičtí, nekonvenční a odvážní.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Caesars World.