Přejít na hlavní obsah
BYREDO Rouge Chaotique parfémový extrakt unisex
BYREDO Rouge Chaotique parfémový extrakt unisex
BYREDO Rouge Chaotique parfémový extrakt unisex
Hlava
bergamot, citron, šafrán, cassis
Srdce
švestka, pralinka, dub
Základ
papyrus, pačuli, oud
Druh vůněovocná, kořenitá, dřevitá

Jedinečná symfonie protikladných prvků s nádechem neočekávaného

Se západem slunce začíná nový život, tak proč nezažít něco vzrušujícího a jedinečného. Vaše druhé já, které vyráží do víru dění pod rouškou noci, pomůže probudit unisex parfémový extrakt BYREDO Rouge Chaotique. Jeho bohaté, opulentní a silné aroma je tvořeno kontrasty objevujícími krásu v nesouladu, jenž se nakonec mění v dokonalou harmonii vjemů.  

  • oudová gurmánská vůně s tóny pralinek a švestky
  • unisex parfémový extrakt vhodný k večernímu použití
  • přírůstek do kolekce Night Veils

Složení vůně
Vonná paleta se vám otevře tóny vzácného šafránu, který podtrhuje šťavnatost černého bezu, citrónu a bergamotu. To vše je obohaceno o aroma kořeněné kůže. Celý charakter vůně náhle promění gurmánské tóny v srdci parfémového extraktu – pronikavá sladkost pralinek a švestek vzbuzuje pocit hříšného potěšení. Velkolepé finále přinese oud – tak živočišný a smyslný… V kombinaci se zemitým pačuli a papyrem uzavírá rafinovanou kompozici plnou protikladů. 

Příběh vůně
Kreativní ředitel a zakladatel společnosti BYREDO Ben Gorham je fascinován tajemstvím noci – jeho okouzlení se promítá i v parfémovém extraktu Rouge Chaotique: „Je to jiný svět možností, jiná verze toho, kým jste. Celá část přírody, od květin až po zvířata, žije v noci – jak se od tohoto můžeme oddělit? Chtěl jsem vymyslet něco, co by symbolizovalo zrození večera, nový noční rituál znějící jako gong, který vítá počínající život za soumraku.“ 

BYREDORouge Chaotique parfémový extrakt unisex

50 ml
7 605

Skladem | 15 210,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BYR01194
1
Expresní doručení po Brně
Již dnes 12:30 - 16:30
Osobní odběr
Již zítra pátek 31. 5. 2024