Byredo Rose of No Man´s Landparfémovaná voda unisex

2×
Byredo Rose of No Man´s Land parfémovaná voda unisex
Byredo Rose of No Man´s Land parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
4 740

Kód: BYR0686 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
úterý 31. 3. 2020

Popis parfému Byredo Rose of No Man´s Land
Složení

Parfémovaná voda Byredo Rose of No Man´s Land je vůně růží v jejich čisté a komplexní podobě. Je to nutnost pro všechny, kteří si umějí jejich krásu vychutnat.

  • sytá a šťavnatá vůně růže
  • ležérně elegantní vůně na každý den
  • čistá a sofistikovaná

Složení vůně
Ve vůni Rose of No Man´s Land jde hlavně o růži, dokonalou tak, jak je. Její jemné nuance jsou zvýrazněny růžovým pepřem a červenými bobulemi, které dělají ze začátku dojem svěžesti, jako když jste zasypaní růžovými poupaty. Postupně se vůně prohlubuje do ambrového základu, jako by poupata dozrála a rozkvetla do plné krásy.

Příběh vůně
Rose of No Man's Land je píseň věnovaná zdravotním sestrám, které za první světové války ošetřovaly zraněné vojáky. Stejnojmenná vůně od Byreda je poklonou těmto zapomenutým hrdinkám a připomíná nám jejich obětavost a statečnost.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
turecká růže, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
malina, turecká růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, papyrus
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Byredo

Byredo je švédská značka osobitých niche parfémů, za jejichž vznikem stojí bývalý basketbalový hráč a vystudovaný výtvarník Ben Gorham. Tento mnohostranně talentovaný muž objevil svoji vášeň k vůním již během svého dospívání. Založit svoji vlastní značku niche parfémů se rozhodnul v roce 2006, kdy ve svých 31 letech začal spolupracovat s předními světovými parfuméry.

 

Parfémy Byredo jsou inspirované jsou nejen Gorhamovými zážitky a vzpomínkami na dětství, ale také jeho indickými předky z matčiny strany. Velkou roli hrála také cesta do rodného města v Indii, kde si oblíbil vůni koření a kadidla. Tyto orientální vůně propojil se severským minimalismem a držíc se motta „méně je někdy více“ odkazuje ke skandinávským kořenům.

Vůně vynikají především svými čistými, jednoduchými kompozicemi, které dokáží perfektně vyzdvihnout jednotlivé ingredience. Byredo parfémy jsou výjimečné stejně jako jejich tvůrce. Zahalte se do moderních minimalistických a zároveň výrazných vůní.

Recenze Byredo Rose of No Man´s Land