Byredo Rose Noirparfémovaný olej unisex

Byredo Rose Noir parfémovaný olej unisex 7,5 ml
Byredo Rose Noir parfémovaný olej unisex 7,5 ml
parfémovaný olej unisex 7,5 ml

Kód: BYR0651 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Byredo Rose Noir
Složení

Rose Noir je květinová pižmová vůně pro ženy a muže z portfolia švédské značky nikových (niche) parfémů Byredo. Byredo staví své vynikající renomé především na důrazu na kvalitu. Všechny produkty jsou vyráběné ve Švédsku a zrozené z nesmírné kreativity zakladatele značky Bena Gorhama, bývalého profesionálního basketbalisty, již od mládí přímo posedlého mocí vůní. Jako všechny vůně značky Byredo, také parfémovaná voda Rose Noir nese znaky unikátního přístupu Bena Gorhama k vytváření parfémů, především jednoduchost dávající vyniknout pečlivě vybraným, nepříliš početným vonným notám.

Parfémovaná voda Byredo Rose Noir přináší nápadité ztvárnění vůně růže. Jak ke kreativnímu záměru uvádí sami zástupci značky, tento „klasický symbol lásky a oddanosti je v Rose Noir aktualizovaný. Tradiční olfaktorická růže, damašská, je učiněna mocně přesvědčivou a moderní potemněním jejího charakteru.“ Tvůrci Rose Noir jakoby damašskou růži rozšlapali a pošpinili její nevinnosti, aby ji následně zasadili do kompozice plné intenzity a živočišné smyslnosti.

Vůně Byredo Rose Noir evokuje lože pokryté okvětními plátky růže, romantické, ale především až dekadentně smyslné.  Jak se růžová vůně mísí s pikantními, lehce temnými, zemitými a živočišnými vonnými notami, vzniká nesmírně poutavá, moderní a zcela unikání vůně. Parfémovaná voda Rose Noir je další z řady vonných výtvorů značky Byredo hodných pozornosti i těch nejnáročnějších parfumérských znalců.

Vonná kompozice Byredo Rose Noir se v hlavě otevírá akordy grapefruitu a frézie. Srdce patří damašské růži a základ sestává z tónů labdana, pižma a lišejníku. Celkové aroma, propojující dominantní růžovou stránku s výrazným pižmovým aspektem a květinovými a citrusovými doteky, je současně sofistikovaně půvabné, působivě intenzivní a živočišně smyslné. Parfémovaná voda Rose Noir dokonale dostává svému názvu, značícímu tmavou růži.

Vůně značky Byredo jsou navržené tak, aby vyhovovaly náročnému vkusu milovníků nikových parfémů. Parfémovaná voda Rose Noir není výjimkou. Vyzkoušet by ji měl každý znalec vůní, který u parfémů oceňuje kromě špičkové kvality také unikátní přístup. Osloví též všechny ženy a muže, kteří mají rádi vůni růže v originálním pojetí, zejména s výraznou pižmovou stránkou. Svému nositeli poskytne Byredo Rose Noir, vůně vhodná na denní i večerní nošení, smyslný pocit naprosté výjimečnosti a spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí. Nejlépe vynikne za jarních a podzimních dnů, ale vychutnávat si neobyčejnou vůni této mistrovské parfémované vody můžete kdykoli po celý rok.

Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky, která ve svých vonných výtvorech nese unikátní kreativitu svého nesmírně zajímavého zakladatele s francouzsko-kanadskými a indickými kořeny a zamilujte se do vůně stejně výjimečné, jako je působivá nápaditost Bena Gorhama, a smyslné jako lože zasypané růžemi.

Byredo Rose Noir – sofistikovaná, smyslná a nesmírně originální vůně s damašskou růží v hlavní roli.

Složení

Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Byredo

Byredo je švédská značka osobitých niche parfémů, za jejichž vznikem stojí bývalý basketbalový hráč a vystudovaný výtvarník Ben Gorham. Tento mnohostranně talentovaný muž objevil svoji vášeň k vůním již během svého dospívání. Založit svoji vlastní značku niche parfémů se rozhodnul v roce 2006, kdy ve svých 31 letech začal spolupracovat s předními světovými parfuméry.

 

Parfémy Byredo jsou inspirované jsou nejen Gorhamovými zážitky a vzpomínkami na dětství, ale také jeho indickými předky z matčiny strany. Velkou roli hrála také cesta do rodného města v Indii, kde si oblíbil vůni koření a kadidla. Tyto orientální vůně propojil se severským minimalismem a držíc se motta „méně je někdy více“ odkazuje ke skandinávským kořenům.

Vůně vynikají především svými čistými, jednoduchými kompozicemi, které dokáží perfektně vyzdvihnout jednotlivé ingredience. Byredo parfémy jsou výjimečné stejně jako jejich tvůrce. Zahalte se do moderních minimalistických a zároveň výrazných vůní.

Recenze Byredo Rose Noir