Byredo Mister Marvelous

parfémovaná voda pro muže 100 ml

Byredo Mister Marvelous parfémovaná voda pro muže 100 ml
Byredo Mister Marvelous parfémovaná voda pro muže 100 ml
Byredo Mister Marvelous parfémovaná voda pro muže 100 ml
Byredo Mister Marvelous parfémovaná voda pro muže 100 ml
Byredo Mister Marvelous parfémovaná voda pro muže 100 ml
Byredo Mister Marvelous parfémovaná voda pro muže 100 ml
Byredo Mister Marvelous parfémovaná voda pro muže 100 ml
Byredo Mister Marvelous parfémovaná voda pro muže 100 ml
100 ml
3 810

Kód: BYR0566 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 18. 10. 2018
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 18. 10. 2018
Byredo Mister Marvelous
100 ml | 3 810

Popis parfému Byredo Mister Marvelous

Mister Marvelous je dřevitá aromatická vůně pro muže z portfolia švédské značky nikových (niche) parfémů Byredo. Byredo staví své vynikající renomé především na důrazu na kvalitu. Všechny produkty jsou vyráběné ve Švédsku a zrozené z nesmírné kreativity zakladatele značky Bena Gorhama, bývalého profesionálního basketbalisty, již od mládí přímo posedlého mocí vůní. Jako všechny vůně značky Byredo, také parfémovaná voda Mister Marvelous nese znaky unikátního přístupu Bena Gorhama k vytváření parfémů, především jednoduchost dávající vyniknout pečlivě vybraným, nepříliš početným vonným notám.

Uvedením parfémované vody Byredo Mister Marvelous se Ben Gorham rozhodl vyzdvihnout osobnost, která je současně vyjádřením kreativního podnětu této vůně. Mister Marvelous představuje světoznámého vlasového stylistu Christiaana Houtenbose. Název vůně je pak určitou historickou slovní hříčkou, odkazující k tomu, jak francouzští porevoluční dandyové nazývali své stejně výjimečné dámy („Les Merveilleuses“, tedy „úžasné“, anglicky „marvelous“). „Mister Marvelous“ tedy označuje výjimečného, švihácky znamenitého a naprosto neobyčejného muže – a také obdobně s ničím nesrovnatelnou vůni mistrovské parfémované vody značky Byredo.

Vůně Byredo Mister Marvelous oslavuje všechny výše uvedené charakteristiky Christiaana Houtenbose, výjimečného kadeřnického mistra, slavného mimo jiné střihem zvaným „bob“ či účesy pro přehlídky neméně proslulé módní návrhářky Rei Kawakubo, poutavě pracující s klasickým copem. Při vytváření vůně Byredo Mister Marvelous uplatil Ben Gorham podobný přístup – drobnou nápaditou změnu, která aktualizuje klasiku, a mění tak úplně vše. V případě Mister Marvelous se jedná o poutavý lehký dotek temnoty a hloubky, provázející klasičtější fougere konstrukci.

Vonná kompozice parfémované vody Byredo Mister Marvelous se v hlavě otevírá akordy neroli a listů mandarinkovníku. V srdci zavoní levandule a bambus a základ sestává z tónů jantaru a cedrového dřeva. Celkové aroma, nápaditě spojující dřevité, citrusové a aromatické stránky se zelenými a svěže kořenitými aspekty, je jiskřivé, peprné, ostré i jasné, s jemnějším, aromatickým a pikantním závěrem. Vůně Mister Marvelous zkrátka je, stejně jako „Pan Úžasný“ – legendární vlasový stylista Christiaan Houtenbos –, výjimečná, jedinečně vytříbená a naprosto neobyčejná.

Vůně značky Byredo jsou navržené tak, aby vyhovovaly náročnému vkusu milovníků nikových parfémů. Parfémovaná voda Mister Marvelous není výjimkou. Vyzkoušet by ji měl každý znalec vůní, který u parfémů oceňuje kromě špičkové kvality také unikátní přístup a poutavou inspiraci v pozadí. Osloví také všechny muže, kteří mají rádi neobyčejné dřevité aromatické vůně, zejména ty s výraznou citrusovou stránkou. Svému nositeli poskytne Byredo Mister Marvelous, vůně vhodná především na denní nošení, luxusní pocit naprosté výjimečnosti a spolehlivě upoutá pozornost všech v okolí. Nejlépe vynikne na jaře a v létě, ale vychutnávat si neobyčejnou vůni této parfémované vody, kterou by jistě nepohrdl ani samotný Christiaan Houtenbos, můžete po celý rok.

Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky, která ve svých vonných výtvorech nese unikátní kreativitu svého nesmírně zajímavého zakladatele s francouzsko-kanadskými a indickými kořeny a zamilujte se do vůně stejně výjimečné, jako je působivá nápaditost Bena Gorhama a Christiaana Houtenbose.

Byredo Mister Marvelous – jiskřivá, jasná, pikantní a naprosto neobyčejná vůně, inspirovaná proslulým vlasovým stylistou.

Složení

Hlava
list pomerančovníku, neroli
Srdce
bambus
Základ
ambra, cedr
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Byredo

Byredo je švédská značka osobitých niche parfémů, za jejichž vznikem stojí bývalý basketbalový hráč a vystudovaný výtvarník Ben Gorham. Tento mnohostranně talentovaný muž objevil svoji vášeň k vůním již během svého dospívání. Založit svoji vlastní značku niche parfémů se ovšem rozhodnul až v roce 2006, kdy ve svých 31 letech začal spolupracovat s předními světovými parfuméry, jako je Olivia Giacobetti nebo Jerome Epinette.

Parfémy Byredo jsou výjimečné stejně jako jejich tvůrce. Inspirované jsou nejen Gorhamovými zážitky a vzpomínkami na dětství, ale také jeho indickými předky z matčiny strany. Vůně Byrdeo vynikají především svými čistými jednoduchými kompozicemi, ve kterých dokáže perfektně vyniknout každá ingredience.