Byredo Encens Chemburparfémovaná voda unisex (3x náplň s rozprašovačem)

Byredo Encens Chembur parfémovaná voda unisex 3 x 12 ml (3x náplň s rozprašovačem)
Byredo Encens Chembur parfémovaná voda unisex 3 x 12 ml (3x náplň s rozprašovačem)
3 x 12 ml

Kód: BYR0660 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Vzácné niche vůně nyní o 15 % levněji s kódem 15scentcz. Pouze do neděle!
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Byredo Encens Chembur
Složení

Encens Chembur je orientální kořenitá vůně pro ženy a muže z portfolia švédské značky nikových (niche) parfémů Byredo. Byredo staví své vynikající renomé především na důrazu na kvalitu. Všechny produkty jsou vyráběné ve Švédsku a zrozené z nesmírné kreativity zakladatele značky Bena Gorhama, bývalého profesionálního basketbalisty, již od mládí přímo posedlého mocí vůní. Jako všechny vůně značky Byredo, také parfémovaná voda Encens Chembur nese znaky unikátního přístupu Bena Gorhama k vytváření parfémů, především jednoduchost dávající vyniknout pečlivě vybraným, nepříliš početným vonným notám.

Parfémovaná voda Byredo Encens Chembur byla vytvořena jako osobní, šťastnými emocemi naplněná pocta místu, kde se narodila a vyrostla matka Bena Gorhama. Ben navštívil Chembur, původně místo pro pikniky poblíž indické Bombaje, mnohokrát ve svém dětství a později, téměř po patnácti letech, se sem vrátil, aby zjistil, že oblast prošla velkým rozvojem. Stále ale, jak uvádí zástupci značky, zde přetrvává evokativní vůně kadidla z hinduistického chrámu. Odtud název parfémované vody Encense Chembur, odkazující k pro zakladatele značky Byredo významnému místu v Indii a charakteristickým vonným tyčinkám.

Nebyla by to ale značka Byredo, kdyby vytvořila „obyčejnou“ orientální vůni, přesycenou kadidlem. Akord chrámového kadidla je v kompozici Encens Chembur dominantní, působí ale lehčeji, než je obvyklé, zasazený do nápadité kompozice s výraznými svěžími prvky. Představte si, že ležíte v trávě na prosluněném místě poblíž Bombaje a ve vzduchu se prolíná vůně svěžích citrusů a pikantního zázvoru z piknikového oběda se závanem kadidla z blízkého chrámu. Pozvolna upadáte do příjemné dřímoty… Právě takový slastně poklidný zážitek nabízí vůně Encens Chembur, mistrovské dílo značky Byredo.

Vonná kompozice parfémované vody Byredo Encens Chembur se v hlavě otevírá akordy bergamotu, citronu a elemiové pryskyřice. V srdci zavoní zázvor, kadidlo a muškátový oříšek a základ sestává z tónů labdana, jantaru a pižma. Celkové aroma, harmonicky propojující balzámové, svěže kořenité a citrusové stránky s kouřovými a aromatickými aspekty, je nádherně evokativní, svěží i přívětivě jemné a především nesmírně uklidňující. Vůně Encens Chembur dokonale dostává své inspiraci šťastnou vzpomínkou zakladatele značky Byredo na Indii a významné místo z jeho dětství.

Vůně značky Byredo jsou navržené tak, aby vyhovovaly náročnému vkusu milovníků nikových parfémů. Parfémovaná voda Encens Chembur není výjimkou. Vyzkoušet by ji měl každý znalec vůní, který u parfémů oceňuje kromě špičkové kvality také unikátní přístup a emotivní inspiraci v pozadí. Osloví také všechny ženy a muže, kteří mají rádi orientální kořenité vůně, především v nápadité kombinaci s citrusovým aroma. Svého nositele zahalí Byredo Encens Chembur, vůně vhodná na denní i večerní nošení po celý rok, do nádherně uklidňující atmosféry s dotekem orientální exotiky a spolehlivě mu zajistí obdivnou pozornost okolí.

Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky, která ve svých vonných výtvorech nese unikátní kreativitu svého nesmírně zajímavého zakladatele s francouzsko-kanadskými a indickými kořeny a zamilujte se do vůně stejně výjimečné, jako je působivá nápaditost Bena Gorhama, a harmonicky konejšivé jako šťastná vzpomínka na dětství.

Byredo Encens Chembur – konejšivá, svěží i exotická vůně s kadidlem, citrusy a zázvorem v hlavních rolích.

Složení

Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Byredo

Byredo je švédská značka osobitých niche parfémů, za jejichž vznikem stojí bývalý basketbalový hráč a vystudovaný výtvarník Ben Gorham. Tento mnohostranně talentovaný muž objevil svoji vášeň k vůním již během svého dospívání. Založit svoji vlastní značku niche parfémů se rozhodnul v roce 2006, kdy ve svých 31 letech začal spolupracovat s předními světovými parfuméry.

 

Parfémy Byredo jsou inspirované jsou nejen Gorhamovými zážitky a vzpomínkami na dětství, ale také jeho indickými předky z matčiny strany. Velkou roli hrála také cesta do rodného města v Indii, kde si oblíbil vůni koření a kadidla. Tyto orientální vůně propojil se severským minimalismem a držíc se motta „méně je někdy více“ odkazuje ke skandinávským kořenům.

Vůně vynikají především svými čistými, jednoduchými kompozicemi, které dokáží perfektně vyzdvihnout jednotlivé ingredience. Byredo parfémy jsou výjimečné stejně jako jejich tvůrce. Zahalte se do moderních minimalistických a zároveň výrazných vůní.

Recenze Byredo Encens Chembur