Byredo Bullion

parfémovaný olej unisex 7,5 ml

Byredo Bullion parfémovaný olej unisex 7,5 ml
Byredo Bullion parfémovaný olej unisex 7,5 ml
parfémovaný olej unisex 7,5 ml

Kód: BYR0653 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Byredo Bullion
parfémovaný olej unisex 7,5 ml

Popis parfému Byredo Bullion

Bullion je dřevitá kořenitá vůně pro ženy a muže z portfolia švédské značky nikových (niche) parfémů Byredo. Byredo staví své vynikající renomé především na důrazu na kvalitu. Všechny produkty jsou vyráběné ve Švédsku a zrozené z nesmírné kreativity zakladatele značky Bena Gorhama, bývalého profesionálního basketbalisty, již od mládí přímo posedlého mocí vůní. Jako všechny vůně značky Byredo, také parfémovaná voda Bullion nese znaky unikátního přístupu Bena Gorhama k vytváření parfémů, především jednoduchost dávající vyniknout pečlivě vybraným, nepříliš početným vonným notám.

Parfémovaná voda Byredo Bullion navazuje na tradici současně uklidňující, smyslné a elegantní kombinace ovoce a kůže, která měla obzvláště významné místo v parfumérství 20. století a je nesmrtelnou klasikou u mnoha renomovaných parfumérských domů. Byredo toto téma zpracovává svým osobitým způsobem, ve kterém akord kůže, působící spíše jako hladký semiš, zasazuje do bohaté a současně bezstarostné, romantické i smyslné kompozice. Byredo Bullion tak je koženou a dřevitě kořenitou vůní s nebývalou vřelostí a přívětivostí.

Současně je Byredo Bullion, jak uvádí zástupci značky, „chvalozpěvem na vůně Arábie a starověké Persie“. Tyto kultury jsou plné mystéria a hojnosti a zmíněné charakteristiky se odráží jak ve vůni Bullion, tak v jejím názvu, odkazujícím k nesmírně cenným zlatým prutům. Vonná kompozice Byredo Bullion se v hlavě otevírá akordy růžového pepře, který v kombinaci se švestkou působí povzbudivě, vášnivě i koketně. V srdci zavoní vonokvětka (osmanthus), magnólie a kůže a základ sestává z tónů smyslného pižma, santalového dřeva a tmavých dřevitých not.

Celkové aroma, propojující ovocné a kožené stránky s dřevitými, pižmovými a sladkými aspekty, překypuje nádhernou hojností a poutavými prvky ve vývoji. Ve vůni Byredo Bullion nalezneme eleganci, poklidnost i romantiku a nechybí jí přitom ani dotek svěžesti a živočišné smyslnosti. Značka Byredo provedla naprosto mistrovský parfumérský kousek, když navázala na tradici klasickým spojením kožených a ovocných akordů, které nápaditě zasadila do starověkým Orientem inspirované kompozice. Vznikla tak naprosto unikátní a s ničím nesrovnatelná vůně, která by rozhodně neměla uniknout pozornosti pravých parfumérských znalců.

Vůně značky Byredo jsou navržené tak, aby vyhovovaly náročnému vkusu milovníků nikových parfémů. Parfémovaná voda Bullion není výjimkou. Vyzkoušet by ji měl každý znalec vůní, který u parfémů oceňuje kromě špičkové kvality také unikátní přístup a poutavou inspiraci v pozadí. Osloví také všechny ženy a muže, kteří mají rádi kombinaci vůní ovoce a kůže a dřevitě kořenité parfémy s přepychovou hojností ve stylu exotického Orientu. Svému nositeli poskytne Byredo Bullion, vůně vhodná na denní i večerní nošení, přepychový pocit naprosté výjimečnosti a spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí. Nejlépe vynikne za podzimních a zimních dnů, ale vychutnávat si neobyčejnou vůni této mistrovské parfémované vody můžete kdykoli po celý rok.

Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky, která ve svých vonných výtvorech nese unikátní kreativitu svého nesmírně zajímavého zakladatele s francouzsko-kanadskými a indickými kořeny a zamilujte se do vůně stejně výjimečné, jako je působivá nápaditost Bena Gorhama, a přepychově hojné jako starověké orientální kultury.

Byredo Bullion – romantická, bezstarostná i smyslná a hojností oplývající vůně se švestkou a kůží v hlavních rolích.

Složení

Druh vůně
dřevitá, kořenitá

O značce Byredo

Byredo je švédská značka osobitých niche parfémů, za jejichž vznikem stojí bývalý basketbalový hráč a vystudovaný výtvarník Ben Gorham. Tento mnohostranně talentovaný muž objevil svoji vášeň k vůním již během svého dospívání. Založit svoji vlastní značku niche parfémů se rozhodnul v roce 2006, kdy ve svých 31 letech začal spolupracovat s předními světovými parfuméry.

 

Parfémy Byredo jsou inspirované jsou nejen Gorhamovými zážitky a vzpomínkami na dětství, ale také jeho indickými předky z matčiny strany. Velkou roli hrála také cesta do rodného města v Indii, kde si oblíbil vůni koření a kadidla. Tyto orientální vůně propojil se severským minimalismem a držíc se motta „méně je někdy více“ odkazuje ke skandinávským kořenům.

Vůně vynikají především svými čistými, jednoduchými kompozicemi, které dokáží perfektně vyzdvihnout jednotlivé ingredience. Byredo parfémy jsou výjimečné stejně jako jejich tvůrce. Zahalte se do moderních minimalistických a zároveň výrazných vůní.

Recenze Byredo Bullion

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!