Býk - horoskop na rok 2017

Vnímání reality vám, jako Býkům, nečiní žádné velké problémy. Přesto vás v tomto směru rok 2017 poněkud otestuje. Abyste uspěli, je potřeba se vyrovnat s minulostí. Pamatujte, že chyby dělá úplně každý. Ale nemá smysl se tím dlouho trápit a nechat se zastavit v dalším vývoji. Z omylů se prostě poučte a nepříjemnou kapitolu svého života co nejdříve uzavřete. Jestliže vás někdy přepadne špatná nálada, udělejte si hned něčím radost. Velkým pomocníkem také můžou být různé zájmy. Pokud je nemáte, začněte se něčemu zajímavému věnovat.

Vztahy

Letošní rok může přinést partnerské problémy. Jejich hlavním spouštěčem se pravděpodobně stane pocit osamocení, ať již vás nebo partnera. Abyste tomu předešli, snažte se o prevenci. Vašemu protějšku se věnujte, hodně komunikujte a zajímejte se o jeho radosti i strasti. To samé by měl ovšem dělat také partner.

Práce

Na pracovišti se vyvarujte toho, abyste naslibovali více, než opravdu zvládnete. Vstřícnost je nepochybně výborná vlastnost, ale nesmí vám přerůst přes hlavu. Také se může stát, že se na něčem „zaseknete“. Buďte trpěliví a postupně to zvládnete. A pokud ne, nebojte se obrátit na zkušenějšího spolupracovníka.

Zdraví

Může se stát, že se budete často cítit hodně vyčerpaní. To není dobrá zpráva, protože přemíra únavy otevírá brány různým chorobám a dochází k oslabení imunity. Proto se hlídejte a v případě potřeby využijte prostředky na podporu imunity.

Parfémy pro znamení Býka na rok 2017

celý text skrýt text