Býk - horoskop na rok 2015

Vesmír je vám nakloněn a tak máte dobrou příležitost dotáhnout do zdárného konce všechny záležitosti, které máte rozdělány. Nejlépe vám to půjde v oblastech, které jsou zaměřeny na materiální témata. Důležité je, abyste neusnuli „na vavřínech“ a dokázali znovu šlápnout na plyn a vyrazit na novou cestu. Právě nové začátky jsou důležité, a pokud v nich chcete uspět, nezapomínejte na získané zkušenosti. Do života zapojte více lehkosti, nadhledu a tolerance, pak půjde vše o hodně lépe.

Vztahy

Nelze vyloučit, že budete pokukovat po někom jiném, než stávajícím partnerovi. Pokud u toho zůstane, ničemu to nevadí, ovšem další kroky včetně případné nevěry si dobře rozmyslete, mohli byste toho následně litovat. V partnerském svazku může platit přísloví, že vás „pálí dobré bydlo“, proto se naučte vážit toho, co máte.

Práce

Pokud se chcete zaměřit na budování kariéry, může být rok 2015 tím pravým obdobím. Zkuste si uvědomit, že dobrá pracovní pozice je vždy ovlivňována mnoha faktory, a jedním z nich jsou dobré vztahy na pracovišti. Přílišné zaměření na peníze a neochota tolerovat nedostatky spolupracovníků by se mohly obrátit proti vám.

Zdraví

Nepřehánějte to s teplými koupelemi a snažte se spíše preferovat sprchu, jinak se nevyhnete vzniku nebo zhoršení hemeroidů, které může pobyt v horké vodě podpořit. Pro mytí můžete využít harmonizující sprchový gel Dermacol Aroma Ritual.

Parfémy pro znamení Býka na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin