By Kilian Flower of Immortalityparfémovaná voda unisex

By Kilian Flower of Immortality parfémovaná voda unisex
By Kilian Flower of Immortality parfémovaná voda unisex
50 ml

Kód: KLL0890 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému By Kilian Flower of Immortality
Složení

By Kilian Flower of Immortality je smyslná vůně pro ženy i muže. Tato výjimečná parfémovaná voda v sobě ukrývá atmosféru rozkvetlé rajské zahrady plné broskvoní. S vůní By Kilian Flower of Immortality si budete připadat velice přitažlivě a sexy.

Ovocno-květinová kompozice vás nejprve příjemně osvěží šťavnatým černým rybízem. Poté se rozvoní okouzlující tóny broskví a svůdných růží. V závěru se sladké tonka fazole snoubí s půvabným kosatcem.

Unisexová parfémovaná voda By Kilian Flower of Immortality se stane vaším oblíbeným společníkem od rána do večera. Podtrhne vaši jedinečnost a osobitý šarm.

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce By Kilian

Značka By Kilian vznikla v roce 2007, kdy byl její zakladatel Kilian Hennessy již známým odborníkem přes parfémy. Značka odráží jeho výraznou osobnost i dokonalé spojenectví mezi elegancí a luxusem.

Kilianův postoj k výrobě vůní je navíc velmi šetrný k přírodě, neboť často nabízí své parfémy ve velkých baleních a doplněné malým trychtýřem a plnitelným flakonem. To vše znamená méně odpadu pro naši planetu.

V roce 2015 nabízela značka By Kilian již celkem 37 vůní z pěti různých kolekcí a neustále se dále vyvíjí. Parfémy By Kilian ztělesňují dokonalou propracovanost a nadčasový luxus.

Recenze By Kilian Flower of Immortality