Bvlgari Omnia Crystallinetoaletní voda tester pro ženy

121×
Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda tester pro ženy 65 ml
Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda tester pro ženy 65 ml
toaletní voda tester pro ženy 65 ml

Kód: BVL0142 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód 10notino a máte slevu 10 % na vše! Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis parfému Bvlgari Omnia Crystalline
Složení

Podpořte svou přirozenou smyslnost kdykoli jen budete chtít. Toaletní voda pro ženy Bvlgari Omnia Crystalline se o to spolehlivě postará. Tato vůně se stane nejen vašim perfektním doplňkem pro každý den, ale také decentní a svěží oslavou ženskosti.

  • pudrově-květinová vůně
  • pro moderní ženu
  • hodí se na jarní a letní měsíce

Složení vůně
Exotické tóny asijského ovoce nashi a bambusu ucítíte hned na začátku. Poté se přidá čistá, pudrová vůně lotosu a v závěru vůně ucítíte zemité balzové dřevo.

Příběh vůně
Čistotu a dokonalost křišťálu najdete nejen ve vonné kompozici, ale i při pohledu na flakon vůně Bvlgari Omnia Crystalline. Tvůrcem této zářivé křišťálově čisté vůně je parfémář Alberto Morillas.

Složení

Druh vůně
květinová, vodní

O značce Bvlgari

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.

 

Recenze Bvlgari Omnia Crystalline121