Přejít na hlavní obsah
BULGARI Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy
Praktická velikost vhodná na cesty.
Cestovní balení
Hlava
nashi, bambus
Srdce
lotos, bílá pivoňka
Základ
balzové dřevo, krystalové nóty
Druh vůněkvětinová, dřevitá

Inspirována leskem drahých kamenů, vytvořená, abyste mohla zářit. Dámská toaletní voda Bulgari Omnia Crystalline připomíná čistotu křišťálu a představuje harmonickou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Odhalte své vlastní světlo prostřednictvím oblíbené vůně Omnia.

  • čistá a zářivá květinovodřevitá dámská vůně 
  • vytvořena v roce 2005 parfémářem Albertem Morillasem
  • původní vůně v novém, originálním flakonu z roku 2023

Složení vůně
Čistá jako křišťál, delikátní jako okvětní plátek lotosu, šťavnatá jako exotická hruška nashi a krémová jako balzové dřevo. Kompozici toaletní vody Bulgari Omnia Crystalline otevírají odlehčené tóny bambusu a sladkých plodů nashi, po nichž pozvolna nastupuje lotos. V závěru zůstane jemná elegance balzového dřeva.

Příběh vůně
Kolekce vůní Bulgari Omnia se v roce 2023 objevuje v novém, krásnějším flakonu, přičemž obsah zůstává nedotčen. Také nyní motiv lahvičky tvoří dva propojené kruhy, jež symbolizují nekonečno. Elegantní rámeček podtrhuje čistotu transparentního skla a dokonale tak navazuje na vonnou kompozici toaletní vody Crystalline.

Videa:

BULGARIOmnia Crystalline toaletní voda pro ženy

139×
30 ml
1 686

Objevte výhodná balení s tímto produktem. (1)
Skladem | 5 620,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BVL07648
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes