Bvlgari Omnia Crystallinetoaletní voda pro ženy

120×
Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy
Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy
65 ml
1 708

Kód: BVL0136 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pátek 2. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 2. 10. 2020

Popis parfému Bvlgari Omnia Crystalline
Složení

Podpořte svou přirozenou smyslnost kdykoli jen budete chtít. Toaletní voda pro ženy Bvlgari Omnia Crystalline se o to spolehlivě postará. Tato vůně se stane nejen vašim perfektním doplňkem pro každý den, ale také decentní a svěží oslavou ženskosti.

  • pudrově-květinová vůně
  • pro moderní ženu
  • hodí se na jarní a letní měsíce

Složení vůně
Exotické tóny asijského ovoce nashi a bambusu ucítíte hned na začátku. Poté se přidá čistá, pudrová vůně lotosu a v závěru vůně ucítíte zemité balzové dřevo.

Příběh vůně
Čistotu a dokonalost křišťálu najdete nejen ve vonné kompozici, ale i při pohledu na flakon vůně Bvlgari Omnia Crystalline. Tvůrcem této zářivé křišťálově čisté vůně je parfémář Alberto Morillas.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bambus
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lotos
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
balzové dřevo
Druh vůně
květinová, vodní

Napsali jsme o Bvlgari Omnia Crystalline
Články

O značce Bvlgari

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.

 

Recenze Bvlgari Omnia Crystalline120