BvlgariOmnia Crystalline Eau De Parfum parfémovaná voda pro ženy

41×
Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Parfum parfémovaná voda pro ženy
Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Parfum parfémovaná voda pro ženy
65 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BVL0710

Čistá a zářivá jako křišťál – taková je parfémovaná voda pro ženy Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Parfum. Vytříbené složky této vůně jsou dokonalou oslavou ženské křehkosti. 

  • květinová, ženská vůně
  • pro ženy všech věkových kategorií
  • hodí se na každodenní nošení i na večer

Složení vůně
Ihned po nanesení ucítíte svěží lotos a italskou mandarinku. Poté se ve vonné kompozici rozvinou sametové květinové akordy kosatce a otočníku. V závěru vůně Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Parfum ucítíte hřejivý základ složený složený z pižma, bílého santalového dřeva a pryskyřice.

Příběh vůně
Flakon dokonale odráží podstatu i název vůně a evokuje čistotu a zářivost křišťálových krystalů. Vůně se na trhu objevila v roce 2013 a je intenzivnější verzí stejnojmenné toaletní vody z roku 2005.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
lotos, italská mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kořen kosatce, otočník
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pižmo, benzoin
Druh vůně
květinová, vodní

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.