Bvlgari Man In Black

sprchový gel pro muže 200 ml

Bvlgari Man In Black sprchový gel pro muže 200 ml
Bvlgari Man In Black sprchový gel pro muže 200 ml
Bvlgari Man In Black sprchový gel pro muže 200 ml
895
Sleva 35%
sprchový gel pro muže 200 ml
578

Kód: BVL1199 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
Bvlgari Man In Black
sprchový gel pro muže 200 ml | 578

Popis parfému Bvlgari Man In Black

Sprchový gel pro muže Bvlgari Man In Black je ideálním doplňkem parfémované vody stejné řady. Šetrně myje vaši pokožku a zanechá ji čistou, svěží a provoněnou stylovou vůní. Hřejivé guajakové dřevo a fazole tonka jsou spolu s pikantním kořením a květinami skvělou kompozicí, která je jako stvořena pro moderního muže, který miluje volnost a dobrodružství.

O značce Bvlgari

Bvlgari je luxusní módní značka s výrazným italským stylem. Značka Bvlgari vznikla v roce 1884 v Říme a čerpá inspiraci z nadčasové krásy řeckého a římského umění, které obdivoval zakladatel Sotirio Bvlgari pocházející z řeckého Epira z rodiny výrobce stříbrných šperků. Právě jeho původ se odráží v designu flakonů parfémů.

Vůbec první obchod Bvlgari vznikl v Římě a brzy se stal místem četných aristokratických dýchánků. Po druhé světové válce aplikovala rodina Bvlgari přísná francouzská pravidla po výrobu zlatých šperků a módních doplňků Bvlgari. pokřtila svůj vůbec první obchod v Americe (New York) a zaměřila se také na hodinky. Od roku 1993 jsou na světě konečně i parfémy Bvlgari.