Skip to main content

BvlgariMan in Black parfémovaná voda pro muže

42×
Bvlgari Man in Black parfémovaná voda pro muže
Bvlgari Man in Black parfémovaná voda pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
3 320

Ušetříte 51%
100 ml
1 599

Skladem | Kód: BVL1197
1
Zásilkovna
pondělí 31. 1. 2022
Osobní odběr
neděle 30. 1. 2022

Zavřete oči, a představte si moc a energii ohně. Charismatická pánská parfémová voda Bvlgari Man in Black vyvolává přesně tytéž emoce svým vyjádřením impulzivní a tajemné povahy ohnivých plamenů. Její kompozice představuje nové vyjádření mužnosti díky lahodným tónům rumu, kůže a koření.

  • nová smyslně orientální pánská vůně
  • je inspirována mužností a bude ideální vůní každého svůdce
  • byla vytvořena roku 2014 parfémářem Albertem Morillasem

Složení vůně
Celou kompozici otevírají tóny aromatických koření, lahodného rumu a tabáku. Později jsou vystřídány květinovými tóny tuberózy a růže, a dlouhé fázi ústupu prvotních tónů dominuje benzoin.

Příběh vůně
Kompozice parfémové vody Bvlgari Man in Black byla vytvořena roku 2014 proslulým parfémářem Albertem Morillasem. Tato vůně inspirovaná tajuplností a energií ohně je představitelkou trendu nového vyjádření mužnosti.

Kompletní složení:

ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), WATER, FRAGRANCE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, EUGENOL, CITRONELLOL, CINNAMYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, BHT, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL, CITRAL Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
koření
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tuberóza
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
benzoin
Druh vůně
orientální, květinová

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.