Bvlgari Jasmin Noir L'Essence

parfémovaná voda pro ženy 50 ml

1×
Bvlgari Jasmin Noir L'Essence parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Bvlgari Jasmin Noir L'Essence parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Bvlgari Jasmin Noir L'Essence parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Bvlgari Jasmin Noir L'Essence parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: BVL1472 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Bvlgari Jasmin Noir L'Essence
50 ml

Popis parfému Bvlgari Jasmin Noir L'Essence

Orientální parfémovaná voda pro ženy Bvlgari Jasmin Noir L'Essence je koncentrací vybraných složek toho nejlepšího charakteru. Měkké pikantní tóny přináší extrémní smyslnost, jež se zakoření do vašeho těla. Propracovaná a sexy vůně, s níž se vám dostane dřevitého a pižmového základu.

Bvlgari Jasmin Noir L'Essence je aromatická parfémovaná voda pro ženy, které sází především na intenzitu a dlouhotrvající účinek. O extrémně pronikavé vyjádření se stará lékořice, bergamot, mandle nebo růžový pepř. Dopřejte si nadřazeného vonného pocitu se sladkým přívlastkem chuti.

Černý flakónek parfémované vody pro ženy Bvlgari Jasmin Noir L'Essence je doplněn o zlatý uzávěr. Dokonalá a harmonická kombinace přinášející značnou eleganci. Poznejte rozkoš esenciálních dálek, které se vám stanou prostřednictvím této kompozice mnohem bližší. Vůně, u níž dlouho setrváte.

Složení

Hlava
bergamot, pepř
Srdce
jasmín, mandle
Základ
dřevo, lékořice, myrha, tonka fazole
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Bvlgari

Bvlgari je luxusní módní značka s výrazným italským stylem. Značka Bvlgari vznikla v roce 1884 v Říme a čerpá inspiraci z nadčasové krásy řeckého a římského umění, které obdivoval zakladatel Sotirio Bvlgari pocházející z řeckého Epira z rodiny výrobce stříbrných šperků. Právě jeho původ se odráží v designu flakonů parfémů.

Vůbec první obchod Bvlgari vznikl v Římě a brzy se stal místem četných aristokratických dýchánků. Po druhé světové válce aplikovala rodina Bvlgari přísná francouzská pravidla po výrobu zlatých šperků a módních doplňků Bvlgari. pokřtila svůj vůbec první obchod v Americe (New York) a zaměřila se také na hodinky. Od roku 1993 jsou na světě konečně i parfémy Bvlgari.

Recenze Bvlgari Jasmin Noir L'Essence

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem