Bvlgari Jasmin Noir

dárková sada VIII.

Bvlgari Jasmin Noir dárková sada VIII.
Bvlgari Jasmin Noir dárková sada VIII.
Bvlgari Jasmin Noir dárková sada VIII.
parfémovaná voda 100 ml + parfémovaná voda 25 ml + tělové mléko 200 ml + sprchový gel 200 ml

Kód: BVL3450 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Bvlgari Jasmin Noir
parfémovaná voda 100 ml + parfémovaná voda 25 ml + tělové mléko 200 ml + sprchový gel 200 ml

Popis parfému Bvlgari Jasmin Noir

Bvlgari Jasmin Noir je velmi jedinečná dřevitě-květinová vůně určená pro zralejší ženy, které jsou rády elegantní, obklopují se luxusem a již umí naplno rozehrát svou smyslnost. Vůně působí na pokožce velmi teple a sladce, přesto není dusivá. Naopak příjemně okouzlí vaše smysly.

Hlavní složkou parfému Jasmin Noir je, jak již název vypovídá, extrakt z jasmínu. Avšak v tomto parfému nám předvádí svou odvrácenou tvář. Zapomeňte na něžný, romantický jasmín a přivítejte jasmín jako tajuplnou rostlinu opředenou záhadami. Spolu s ambrou a vzácnými dřevy působí jako klenot mezi parfémy. Vše je doplněno vůní gardénií a okořeněno nahořklými mandlemi a lékořicí.

Flakón parfému Jasmin Noir od Bvlgari je vyroben s černého skla. V kombinaci se zlatým uzávěrem působí velmi výjimečně a zároveň tajemně. Buďte výjimečná i vy.

Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Bvlgari

Bvlgari je luxusní módní značka s výrazným italským stylem. Značka Bvlgari vznikla v roce 1884 v Říme a čerpá inspiraci z nadčasové krásy řeckého a římského umění, které obdivoval zakladatel Sotirio Bvlgari pocházející z řeckého Epira z rodiny výrobce stříbrných šperků. Právě jeho původ se odráží v designu flakonů parfémů.

Vůbec první obchod Bvlgari vznikl v Římě a brzy se stal místem četných aristokratických dýchánků. Po druhé světové válce aplikovala rodina Bvlgari přísná francouzská pravidla po výrobu zlatých šperků a módních doplňků Bvlgari. pokřtila svůj vůbec první obchod v Americe (New York) a zaměřila se také na hodinky. Od roku 1993 jsou na světě konečně i parfémy Bvlgari.

Recenze Bvlgari Jasmin Noir

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!