BvlgariCollection Le Gemme Maravilla parfémovaná voda pro ženy

   • Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla parfémovaná voda pro ženy
   • Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla parfémovaná voda pro ženy 1
   • Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla parfémovaná voda pro ženy 2
   • Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla parfémovaná voda pro ženy 3
   • Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla parfémovaná voda pro ženy 4
   • Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla parfémovaná voda pro ženy 5
     více

    Varianty Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla

    • Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla parfémovaná voda pro ženy 100 ml parfémovaná voda pro ženy 100 ml 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     Kód: BVL1622

    Nahoru

    Popis parfému Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla

    Hodnocení

    Vzhled flakonu

    Výdrž vůně

    Intenzita

    Celkový dojem

    Maravilla je květinová ovocná vůně pro ženy z kolekce Le Gemme italské značky luxusního zboží Bvlgari. Značka Bvlgari, pyšnící se již přes 130 let dlouhou tradicí a proslavená zejména svými skvostnými šperky, vstoupila do parfumérského odvětví v 90. letech minulého století a i na tomto poli si rychle vybudovala skvělé renomé. Parfemovaná voda Maravilla přispívá slovutné pověsti značky Bvlgari vesele zářivou a současně elegantní vůní, evokující radost ze života.

    Le Gemme je kolekce šesti parfemovaných vod značky Bvlgari, inspirovaná těmi nejevokativnějšími drahými kameny. „Tyto vzácné kameny z různých kontinentů nás přenášejí na výpravu do jiných světů a časů,“ uvádí k úchvatné kolekci Bvlgari Collection Le Gemme zástupci značky. „Ideou stojící za kolekcí je zdůraznit historickou symboliku drahých kamenů, na kterou dnes mnoho lidí – včetně nadšenců do klenotů – již zapomnělo. Stejně jako v dávných dobách existovala hedvábná stezka, napadlo nás uvést určitou ´drahokamennou stezku´ a vytvářet vůně, které představují ideje a emoce spojené s jednotlivými drahými kameny.“

    Bvlgari Maravilla, parfemovaná voda vytvořená renomovanou návrhářkou vůní Danielou (Roche) Andrier a jeden z (doslova) klenotů kolekce Le Gemme, je vonným ztvárněním citrínu, zářivého kamenu ranního slunce, který podobně jako citron pochází z teplých slunných krajin. Maravilla nás proto zve na výpravu právě do takového místa, na sluncem zalitý Iberský poloostrov. Citríny jsou známé tím, že vydávají dobré vibrace, povzbuzují pozitivní stav mysli a posilují inteligenci. Název parfemované vody Maravilla, který se dá volně přeložit jako „požitek“, pak tematicky odkazuje ke středomořskému jasu a evokuje okouzlující energii radosti ze života, typické pro toto prostředí.

    Ve vonné kompozici Bvlgari Maravilla nalezneme citrusové akordy společně s tóny pačuli, květů pomerančovníku, jasmínu a broskve. Výsledkem je nádherná vůně plná jasu a elegance, dokonalé spojení slunečných citrusových not, prolínajících se s dotekem radostné broskve a zasazených do noblesního chyprového akordu. Maravilla se hodí na celoroční nošení přes den i navečer. Nejlépe ovšem vynikne v teplejších měsících. Svou nositelku vždy zahalí do unikátního radostného aroma a dodá jí nové síly i v tom nejnáročnějším dni.

    Parfemovanou vodu Maravilla si oblíbí hlavně ženy, které mají rády květinové ovocné vůně s výraznou citrusovou stránkou. Hledáte-li vhodný dárek pro vám blízkou ženu, která si zaslouží to nejlepší, parfemovaná voda Bvlgari Maravilla je rozhodně skvělou volbou. Kromě své nádherné a úchvatně evokativní vůně tato parfemovaná voda potěší i naprosto luxusním balením. Všechny vůně z kolekce Le Gemme se světu představily v nádherných flakonech tvaru starověkých řeckých či římských amfor s vysoce dekorativními uzávěry, ztvárňujícími vždy příslušný drahý kámen. Koneckonců od značky Bvlgari nelze očekávat nic menšího, než že vůně od ní bude po všech stránkách klenotem par excelence…

    Bvlgari Maravilla – veselá, radostná a současně elegantní vůně inspirovaná citrínem, kamenem s pozitivními vibracemi.

    Nahoru

    O značce Bvlgari

    Bvlgari (založena 1884, Řím, Itálie) je luxusní módní značkou s výrazným italským stylem. Značka Bvlgari čerpá inspiraci z nadčasové krásy řeckého a římského umění, kterou obdivoval zakladatel Sotirio Bvlgari pocházející z řeckého Epira z rodiny výrobce stříbrných šperků, což se dnes víceméně odráží v designu jejich flakonů parfémů. 

    Vůbec první obchod Bvlgari vznikl v Římě a brzy se stal místem četných aristokratických dýchánků. Po druhé světové válce aplikovala rodina Bvlgari přísná francouzská pravidla po výrobu zlatých šperků a módních doplňků Bvlgari, pokřtila svůj vůbec první obchod v Americe (New York) a zaměřila se také na hodinky. Od roku 1993 jsou zde konečně i parfémy Bvlgari.

    Nahoru

    Hodnocení Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla

    Co si o Bvlgari Collection Le Gemme Maravilla myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší    summer niche 2017niche sale