Bvlgari Collection Le Gemme Lilaia

parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Bvlgari Collection Le Gemme Lilaia parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Bvlgari Collection Le Gemme Lilaia parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml
8 410

Kód: BVL1621 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Bvlgari Collection Le Gemme Lilaia
100 ml | 8 410

Popis parfému Bvlgari Collection Le Gemme Lilaia

Lilaia je aromatická ovocná vůně pro ženy z kolekce Le Gemme italské značky luxusního zboží Bvlgari. Značka Bvlgari, pyšnící se již přes 130 let dlouhou tradicí a proslavená zejména svými skvostnými šperky, vstoupila do parfumérského odvětví v 90. letech minulého století a i na tomto poli si rychle vybudovala skvělé renomé. Parfémovaná voda Lilaia přispívá slovutné pověsti značky Bvlgari povznášející vůní, šířící podmanivou a oživující energii přírody.

Le Gemme je kolekce šesti parfémovaných vod značky Bvlgari, inspirovaná těmi nejevokativnějšími drahými kameny. „Tyto vzácné kameny z různých kontinentů nás přenášejí na výpravu do jiných světů a časů,“ uvádí k úchvatné kolekci Bvlgari Collection Le Gemme zástupci značky. „Ideou stojící za kolekcí je zdůraznit historickou symboliku drahých kamenů, na kterou dnes mnoho lidí – včetně nadšenců do klenotů – již zapomnělo. Stejně jako v dávných dobách existovala hedvábná stezka, napadlo nás uvést určitou ’drahokamennou stezku’ a vytvářet vůně, které představují ideje a emoce spojené s jednotlivými drahými kameny.“

Bvlgari Lilaia, parfémovaná voda vytvořená renomovanou návrhářkou vůní Danielou (Roche) Andrier a jeden z (doslova) klenotů kolekce Le Gemme, je vonným ztvárněním peridotu. Tento kámen obnovy a změny byl vysoce ceněným tajemstvím dávných egyptských faraonů. Lilaia nás tak zve na výpravu zpět v čase do starověkého Egypta za magickým pokladem tehdejších polobožských vládců. Zlato-zelený peridot je ovšem symbolem života, prosperity a regenerace dodnes. Jeho nádherný světlý odstín zelené barvy je barvou samotné Matky Přírody. Název parfémované vody Lilaia pak tematicky odkazuje k řecké bohyni jara, která se stará o rozkvět, růst a znovuzrození.

Ve vonné kompozici Bvlgari Lilaia nalezneme akordy mastichy (pryskyřice středozemního keře řečíku lentišku, zvaná také mastix či mastic), maté, máty, pomeranče, pižma a galbana. Výsledkem je nesmírně povznášející, svěží a harmonická vůně, dokonale evokující kouzlo znovuzrození a živoucí energii přírody. Lilaia se hodí na celoroční nošení přes den i navečer. Nejlépe ovšem vynikne v jarních měsících. Svou nositelku vždy zahalí do unikátního povzbuzujícího aroma a dodá jí nové síly i v tom nejnáročnějším dni.

Parfémovanou vodu Lilaia si oblíbí hlavně ženy, které mají rády aromatické ovocné vůně s výraznými zelenými a balzámovými stránkami. Hledáte-li vhodný dárek pro vám blízkou ženu, která si zaslouží to nejlepší, parfémovaná voda Bvlgari Lilaia je rozhodně skvělou volbou. Kromě své nádherné a úchvatně evokativní vůně tato parfémovaná voda potěší i naprosto luxusním balením. Všechny vůně z kolekce Le Gemme se světu představily v nádherných flakonech tvaru starověkých řeckých či římských amfor s vysoce dekorativními uzávěry, ztvárňujícími vždy příslušný drahý kámen. Koneckonců od značky Bvlgari nelze očekávat nic menšího, než že vůně od ní bude po všech stránkách klenotem par excelence…

Bvlgari Lilaia – povznášející a oživující vůně inspirovaná peridotem, magickým kamenem znovuzrození.

Složení

Složení
máta, maté, pomeranč
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Bvlgari

Představte si nekonvenční materiály, živé barevné kombinace i nezaměnitelné motivy, které se snoubí s dokonale vyváženými tvary – to je značka Bvlgari. Její módní i kosmetické kousky doplní vaši osobnost a padnou vám jako druhá kůže.

Italská módní firma Bvlgari vznikla v Římě v roce 1884 díky Sotirio Bulgarimu, jehož jméno hrdě nese dodnes. Značka tak již více než 130 let přináší nejen luxusní módu, módní doplňky, ale třeba i šperky ve stylu Art Deco.

Bvlgari je ale proslulé také výrobou vůní. Nejeden parfém Bvlgari si svou nezaměnitelnou kompozicí získal srdce žen i mužů po celém světě. Například dámská vůně Bvlgari Omnia, inspirovaná zářivými drahokamy, dnes patří mezi legendy, které se během let dočkaly mnoha různých obměn v podobě limitovaných i stálých edic.

Bvlgari je nejen symbolem dokonalosti, ale zároveň patří i mezi ty značky, jimž není lhostejný osud naší planety. Aktivně se podílí na hledání cest k trvalé udržitelnosti i zajímá se také o různé další globální výzvy.

Recenze Bvlgari Collection Le Gemme Lilaia

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!