Přejít na hlavní obsah
BULGARI BLV Pour Homme toaletní voda pro muže
BULGARI BLV Pour Homme toaletní voda pro muže
BULGARI BLV Pour Homme toaletní voda pro muže
Hlava
kardamom
Srdce
gingko listy
Základ
týkové dřevo
Druh vůněkořenitá, dřevitá

Sebevědomí, přitažlivost, charisma a sex-appeal. To vše bude vyzařovat muž, který se zahalí do vůně toaletní vody Bvlgari BLV Pour Homme. Řekněte ano svěží vonné kompozici postavené na kontrastech, které se prolínají v dokonalé harmonii, a zapomeňte na nudu. Překvapivá rozuzlení vás čekají na každém kroku. Život nikdy nebyl více vzrušující!

  • odvážná kombinace dřevitých a kořenitých tónů
  • vhodná na denní nošení, ale i na speciální příležitosti
  • podtrhuje mužnou eleganci a přirozené charisma

Složení vůně
Vůně dává zpočátku vyniknout rafinovanému propojení kořenitých a dřevitých akcentů v podobě kardamomu a santalového dřeva. Úvodní tóny odezní a na scénu přichází hlavní hvězda celé vonné kompozice – pikantní zázvor a galgán, které doplňují akordy aromatického jalovce. Základ vůně tvoří neotřelá směs tabákového květu, týkového dřeva a ginkgo lístků.

Příběh vůně
Toaletní voda pro muže Bvlgari BLV Pour Homme je ztělesněním kontrastů a nečekaných kombinací. Stejně jako u dámské vůně ze stejné řady patří ústřední role kořenitému aromatu zázvoru, které v překvapivé harmonii vyvažují sametovější a lehčí tóny tabákového květu. Kompozice spatřila světlo světa v roce 2001, kdy ji vytvořil španělský mistr vůní Alberto Morillas.

BULGARIBLV Pour Homme toaletní voda pro muže

19×
50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BVL0072