Bvlgari Aqva Pour Homme toaletní voda pro muže

78×
Bvlgari Aqva Pour Homme toaletní voda pro muže
Bvlgari Aqva Pour Homme toaletní voda pro muže
Akce
Doprava zdarma
100 ml
1 389

Kód: BVL0021 | Skladem
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt krátký nápis a získáte jedinečný dárek.
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 17. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 5. 2021

Popis Bvlgari Aqva Pour Homme
Složení

Síla a krása moře, kterou ztělesňuje toaletní voda pro muže Bvlgari AQVA Pour Homme, se skrývá v jedinečném kulatém flakonu. Jeho modrozelená barva zachycuje světlo a odráží jej stejně jako mořská hlubina. Skvěle podpoří noblesu a mužnost svého nositele.

  • svěží, dřevitá vůně
  • pro aktivního a vášnivého muže
  • skvěle se hodí pro jarní a letní měsíce

Složení vůně
Po nanesení vůně nejprve ucítíte povzbudivé citrusové tóny mandarinky a pomerančových květů. Poté se ve vůni rozvinou čisté vodní akordy svatolíny a mořské trávy. Hřejivost a mužnost vůni dodává ambra, která se rozvíjí jako poslední.

Příběh vůně
Vůně Bvlgari AQVA Pour Homme vzdává hold středomořské přírodě a především samotnému moři. Jejím tvůrcem je Jacques Cavallier a na trh byla uvedena v roce 2005.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
aromatická, vodní, dřevitá

Napsali jsme o Bvlgari Aqva Pour Homme
Články

O značce Bvlgari

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.

 

Recenze Bvlgari Aqva Pour Homme78