Bvlgari Aqva Pour Homme Marine toaletní voda pro muže

32×
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine toaletní voda pro muže
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine toaletní voda pro muže
50 ml
1 062

Kód: BVL0003 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Bvlgari Aqva Pour Homme Marine
Složení

Cítit svěžest a sílu oceánu kdykoliv si usmyslíte. Zaposlouchat se do šumění vody a nechat všechny starosti odplynout. Tyto zážitky evokuje toaletní voda pro muže Bvlgari AQVA Marine Pour Homme v průzračně modrém flakonku. Aroma příjemně osvěží a energeticky nabije tělo i mysl.

  • pro muže, kteří mají rádi svěží vůně
  • evokuje přirozenou svěžest a sílu oceánu
  • ideální vůně na horké letní dny

Složení vůně
Ze začátku vás toaletní voda přivítá osvěžujícím aroma grapefruitu, mandarinky, neroli a petitgrainu. Vystřídají ho vodní tóny, aromatický rozmarýn a mořská tráva posidonie. V samotném základu vůně, který ucítíte nejdelší dobu, se otevírá smyslná ambra a bílý cedr.

Příběh vůně
Vůně byla představena v roce 2008. Za jejím vznikem stojí parfémář Jacques Cavallier, jež se jejím prostřednictvím pokusil vyvolat pocit přirozené svěžesti a síly oceánu. Ve stejném duchu byl vytvořen jednoduchý flakonek v průzračně modré barvě.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
neroli
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mořská tráva posidonie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
rozmarýn
Druh vůně
aromatická, vodní

O značce Bvlgari

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.

 

Recenze Bvlgari Aqva Pour Homme Marine32