Burt’s Bees Baby Bee

kosmetická sada I.

Burt’s Bees Baby Bee kosmetická sada I.
Burt’s Bees Baby Bee kosmetická sada I.
Burt’s Bees Baby Bee kosmetická sada I.
419
Sleva 13%
kosmetická sada I.
363

Kód: BUS0969 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: vyživující tělové mléko 25 g + sprchový gel 2v1 50 ml + vyživující tělový olejíček 30 ml + dětský pudr a krém 2v1 21,2 g + mýdlo 20 g

ks
Zásilkovna
Již zítra čtvrtek 13. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 13. 12. 2018
Burt’s Bees Baby Bee
kosmetická sada I. | 363

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada
Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce Burt’s Bees

Pečujte o svoji krásu pomocí přírodní kosmetiky Burt’s Bees, která pochází přímo od včel! Značka Burt’s Bees nabízí skutečně luxusní kosmetické produkty s obsahem mateří kašičky, včelího vosku a medu. Tyto přírodní látky ze světa včel dokonale pečují o pokožku celého vašeho těla.

Burt’s Bees vyrábí své produkty z přírodních ingrediencí za použití velmi šetrných výrobních procesů. Firma Burt’s Bees vznikla v Maine v roce 1980. Původně vyráběla svíčky z včelího vosku a od roku 1991 začala vyrábět přírodní kosmetiku, která se okamžitě stala velkým hitem.

V sortimentu značky Burt’s Bees naleznete jedinečné kosmetické výrobky využívající účinky včelích produktů. Kosmetika Burt’s Bees neobsahuje parabeny ani formaldehydy. Burt’s Bees spolupracuje s The Nature Conservancy, která se zabývá ochranou životního prostředí a přispívá tak k obnově lesní půdy v Maine.