Burt’s Bees Baby Bee

kosmetická sada I.

Burt’s Bees Baby Bee kosmetická sada I.
Burt’s Bees Baby Bee kosmetická sada I.
Burt’s Bees Baby Bee kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
419

Kód: BUS0969 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: vyživující tělové mléko 25 g + sprchový gel 2v1 50 ml + vyživující tělový olejíček 30 ml + dětský pudr a krém 2v1 21,2 g + mýdlo 20 g

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 22. 10. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 21. 10. 2018
Burt’s Bees Baby Bee
kosmetická sada I. | 419

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce Burt’s Bees

Pečujte o svoji krásu pomocí přírodní kosmetiky Burt’s Bees, která pochází přímo od včel! Značka Burt’s Bees nabízí skutečně luxusní kosmetické produkty s obsahem mateří kašičky, včelího vosku a medu. Tyto přírodní látky ze světa včel dokonale pečují o pokožku celého vašeho těla.

Burt’s Bees vyrábí své produkty z přírodních ingrediencí za použití velmi šetrných výrobních procesů. Firma Burt’s Bees vznikla v Maine v roce 1980. Původně vyráběla svíčky z včelího vosku a od roku 1991 začala vyrábět přírodní kosmetiku, která se okamžitě stala velkým hitem.

V sortimentu značky Burt’s Bees naleznete jedinečné kosmetické výrobky využívající účinky včelích produktů. Kosmetika Burt’s Bees neobsahuje parabeny ani formaldehydy. Burt’s Bees spolupracuje s The Nature Conservancy, která se zabývá ochranou životního prostředí a přispívá tak k obnově lesní půdy v Maine.