Burberry Burberry for Womendeospray pro ženy

6×
Burberry Burberry for Women deospray pro ženy 150 ml
Burberry Burberry for Women deospray pro ženy 150 ml
150 ml

Kód: BUR0731 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Burberry Burberry for Women

Deospray pro ženy Burberry London for Women (1995) perfektně doplňuje parfémovanou vodu stejné řady. Chrání před nepříjemným zápachem potu a zanechává za sebou jen unikátní sytou vůni s ovocnými tóny. Je ideální pro emancipovanou mladou ženou, která nepřijme žádné falše a miluje volnost a nespoutanost.

O značce Burberry

Burberry – ikonická a ryze britská značka je doslova esencí země svého vzniku. Ve světě módy i parfémů dnes ztělesňuje nadčasovou eleganci, vytříbený styl a odkaz k tradicím.

Značka Burberry se zrodila již v roce 1856, kdy mladý Thomas Burberry začal pracovat v obchodě s oblečením pro venkovní aktivity. Zaměřil se na vývoj nových materiálů a v roce 1888 si svou právě vynalezenou voděodolnou, ale přesto prodyšnou látku gabardén nechal patentovat.

Praktické kousky oblečení Burberry ocenila třeba výprava Roalda Amundsena při cestě na jižní pól. Důstojníci sloužící v 1. světové válce zase nosili kabátky, které se staly vyhledávanými i mezi civilisty. V 50. letech se pak značka stala dvorním dodavatelem britské královské rodině.

Ikonické logo se cválajícím rytířem na koni a kostkovaný vzor je již po dlouhá desetiletí zárukou prémiové kvality, stejně jako kosmetika a vůně Burberry. Tradiční hodnoty značky v sobě skrývá každý parfém Burberry. Kouzlo britské elegance, tak můžete na vlastní kůži sami vyzkoušet i vy.

Recenze Burberry Burberry for Women