Přejít na hlavní obsah
Burberry London for Men toaletní voda pro muže
Burberry London for Men toaletní voda pro muže
Burberry London for Men toaletní voda pro muže
Burberry London for Men toaletní voda pro muže
Hlava
bergamot, levandule, skořice
Srdce
kůže, mimóza
Základ
tabák, mech, opoponax, guajakové dřevo
Druh vůněorientální, kořenitá

Vkus, smysl pro detail a nadčasový styl by mohl Britům závidět celý svět. Pánská toaletní voda Burberry London for Men vás přenese do rušných ulic Londýna, které v sobě unikátním způsobem spojují britskou lásku k tradicím a dynamického kreativního ducha. 

  • kořenitě orientální vůně
  • pro charizmatického gentlemana
  • ideální pro nošení v chladnějším počasí

Složení vůně
V samém počátku vás zahalí omamná směs aromatické levandule, bergamotu a hřejivé skořice. Po chvíli se připojí neodolatelně svůdná vůně kůže doplněná o akordy mimózy. Základem vysoce přitažlivé a mužné kompozice je tabák, guajakové dřevo, mech a kadidlová vůně opoponaxu.

Příběh vůně
Burberry London – to je esence britské metropole zachycená v jediném flakónu. Vůně vznikla pod taktovkou parfuméra Antoine Maisondieua roku 2006. Skleněná lahvička je oblečena do látky s typickým károvaným vzorem, který je nedílnou součástí ikonických oděvů a módních doplňků značky Burberry.

Zaujala vás tato vůně? Značka Burberry se v roce 2019 rozhodla design některých svých parfémů inovovat. Může se tedy stát, že se bude flakón nebo krabička v malých detailech lišit od fotografie. Spolehněte se, že svou nadčasovou britskou eleganci si však vůně Burberry vždy zachová.

BurberryLondon for Men toaletní voda pro muže

108×
Akce
555
Ušetříte 5%
50 ml
525

Skladem | 1 050,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BUR0008
1
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 17. 4. 2024
Osobní odběr
Již zítra středa 17. 4. 2024