B.U. Passion

deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

B.U. Passion deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
B.U. Passion deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
219

Ušetříte 41%
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
130

Kód: BEU2288 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
B.U. Passion
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml | 130

O značce B.U.

B.U. je zkratka „Be yourself“, tedy „buď sám sebou“. Jedná se o relativně novou značku, která patří do portfolia řecké společnosti Sarantis Group. Ta byla založena roku 1930 v Konstantinopoli a v současné době nabízí širokou škálu produktů – kosmetiku, přípravky pro domácnost, doplňky stravy apod.
Parfémy, sprchové gely, deo spreje… B.U. jsou určeny pro všechny sebevědomé a svobodomyslné dívky. Vůně B.U. ztělesňují vášeň, vzrušení a ženskou krásu, přičemž jednotlivé varianty reprezentují různé nálady. Samostatnou zmínku si zaslouží také působivý obalový design.
Sarantis Groups si zakládá na tom, že každý její nový výrobek splňuje nejpřísnější kritéria kvality a reflektuje skutečné potřeby zákazníků. Od počátku své existence klade velký důraz na výzkum a vývoj – zaměstnává přední odborníky ve svých oborech a spolupracuje s řadou mezinárodních vědeckých institucí.
Kosmetika B.U. obsahuje prvotřídní přírodní ingredience, díky čemuž je nejen bezpečná, ale také mimořádně účinná. Přestože je na trhu teprve krátce, už si stačila získat tisíce příznivců. Vyzkoušejte ji a pochopíte proč.
Značka B.U. jistě zaujme všechny jedince, kteří žijí podle svých vlastních představ, hýří energií i nápady, touží odlišit se ostatních.

Recenze B.U. Passion

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!