Skip to main content

B.U.Fairy Secret deodorant ve spreji pro ženy

B.U. Fairy Secret deodorant ve spreji pro ženy
B.U. Fairy Secret deodorant ve spreji pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
79

Ušetříte 36%
150 ml
50

Skladem | Kód: BEU02383
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Deodorant B.U. Fairy Secret účinně bojuje proti nepříjemnému zápachu a dodá vám dlouhodobě pocit komfortu a svěžesti.

Vlastnosti:

  • účinně chrání proti pocení
  • dodává dlouhodobý pocit komfortu a čistoty
  • skvěle se hodí společně s vůní jako dárek

Jak používat:
Můžete opakovat kdykoliv během dne.

Důležitá upozornění:

Zabraňte styku s očima. Nepoužívat po peelingu nebo na podrážděnou kůži. Extrémně hořlavý aerosol. Hořlavé.
Celý text

Složení

Druh balení
sprej

B.U. je zkratka „Be yourself“, tedy „buď sám sebou“. Jedná se o relativně novou značku, která patří do portfolia řecké společnosti Sarantis Group. Ta byla založena roku 1930 v Konstantinopoli a v současné době nabízí širokou škálu produktů – kosmetiku, přípravky pro domácnost, doplňky stravy apod.
Parfémy, sprchové gely, deo spreje… B.U. jsou určeny pro všechny sebevědomé a svobodomyslné dívky. Vůně B.U. ztělesňují vášeň, vzrušení a ženskou krásu, přičemž jednotlivé varianty reprezentují různé nálady. Samostatnou zmínku si zaslouží také působivý obalový design.
Sarantis Groups si zakládá na tom, že každý její nový výrobek splňuje nejpřísnější kritéria kvality a reflektuje skutečné potřeby zákazníků. Od počátku své existence klade velký důraz na výzkum a vývoj – zaměstnává přední odborníky ve svých oborech a spolupracuje s řadou mezinárodních vědeckých institucí.
Kosmetika B.U. obsahuje prvotřídní přírodní ingredience, díky čemuž je nejen bezpečná, ale také mimořádně účinná. Přestože je na trhu teprve krátce, už si stačila získat tisíce příznivců. Vyzkoušejte ji a pochopíte proč.
Značka B.U. jistě zaujme všechny jedince, kteří žijí podle svých vlastních představ, hýří energií i nápady, touží odlišit se ostatních.