B.U. Breezy Blast parfémovaný tělový sprej pro ženy

1×
B.U. Breezy Blast parfémovaný tělový sprej pro ženy
B.U. Breezy Blast parfémovaný tělový sprej pro ženy
Výprodej
200 ml
140

Kód: BEU02359 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis B.U. Breezy Blast
Složení

Vášeň, ženskost a temperament v jedné lahvičce. To je dámský tělový sprej B.U. Breezy Blast , jež potěší smysly neodolatelnou vůní a dokonale provoní vaši pokožku.

  • květinová vůně
  • pro temperamentní ženy plné energie
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí

Důležitá upozornění:

Hořlavé.

Celý text

Složení

Druh vůně
květinová
Aktivní látky
aloe vera

O značce B.U.

B.U. je zkratka „Be yourself“, tedy „buď sám sebou“. Jedná se o relativně novou značku, která patří do portfolia řecké společnosti Sarantis Group. Ta byla založena roku 1930 v Konstantinopoli a v současné době nabízí širokou škálu produktů – kosmetiku, přípravky pro domácnost, doplňky stravy apod.
Parfémy, sprchové gely, deo spreje… B.U. jsou určeny pro všechny sebevědomé a svobodomyslné dívky. Vůně B.U. ztělesňují vášeň, vzrušení a ženskou krásu, přičemž jednotlivé varianty reprezentují různé nálady. Samostatnou zmínku si zaslouží také působivý obalový design.
Sarantis Groups si zakládá na tom, že každý její nový výrobek splňuje nejpřísnější kritéria kvality a reflektuje skutečné potřeby zákazníků. Od počátku své existence klade velký důraz na výzkum a vývoj – zaměstnává přední odborníky ve svých oborech a spolupracuje s řadou mezinárodních vědeckých institucí.
Kosmetika B.U. obsahuje prvotřídní přírodní ingredience, díky čemuž je nejen bezpečná, ale také mimořádně účinná. Přestože je na trhu teprve krátce, už si stačila získat tisíce příznivců. Vyzkoušejte ji a pochopíte proč.
Značka B.U. jistě zaujme všechny jedince, kteří žijí podle svých vlastních představ, hýří energií i nápady, touží odlišit se ostatních.

Recenze B.U. Breezy Blast1