BrushArt Professional čisticí podložka na štětce

5×
BrushArt Professional čisticí podložka na štětce
BrushArt Professional čisticí podložka na štětce
165

Kód: BRU03758 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 15. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 15. 6. 2021

Popis BrushArt Professional

Experimentuje a střídejte barvy během líčení mnohem snadněji a rychleji. Houbička na suché čištění štětců BrushArt vám pomůže odstranit zbylý pigment ze štětce, se kterým právě pracujete. Díky tomu s ním můžete nabrat z paletky hned další odstín. Už žádné nechtěné promíchání barev. Tento malý, ale geniální beauty pomocník posune komfort i výsledek vašeho líčení na novou úroveň.

Vlastnosti:

  • účinně odstraňuje ze štětce ulpělý pigment z práškových produktů
  • i bez použití vody a čisticích přípravků je štětec připraven na další líčení
  • usnadní nanášení stínů při líčení očí nebo konturování tváře
  • umožňuje vytvořit make-up rychleji a s dokonalejším výsledkem
  • díky ochrannému víčku je vhodný i na cestování

Jak používat:
Štětiny otírejte ze všech stran o plochu houbičky, dokud se neodstraní veškerý pigment. Samotnou houbičku také pravidelně čistěte. Stačí ji namočit do vody, spolu s vhodným čisticím přípravkem vymýt nahromaděný pigment a nechat uschnout. Nezapomeňte ani své štětce pravidelně čistit pomocí vody a čisticích přípravků.

Napsali jsme o BrushArt Professional
Články

O značce BrushArt

Mladistvá značka, která udává trendy v doplňcích v oblasti líčení, vlasové péče a stylingu. Pod značkou BrushArt najdete kartáče na vlasy, štětce na make-up i péči o ně. Dále také kosmetické taštičky v cool designech a nejrůznější doplňky. Zkrátka vše, co musí mít správná IT girl!

Mezi bestsellery patří jednoznačně kartáče s kančími štětinami. Lesk, který po pročesání ve vlasech zůstává, jste ještě nezažili! Pro rychlé nanesení make-upu jsou zas nepřekonatelné houbičky. S ničím jiným nevytvoříte tak přirozený finiš, jako právě s nimi.

BrushArt nadchne i milovnice štětců. BrushArt štětiny jsou dokonale jemné a vytváří bezchybné líčení. Štětce spolu s kosmetickou taštičkou jsou pak perfektním dárkem. Všechny menší parádnice se zamilují do dětských kosmetických taštiček, sponek a gumiček. Ty šetrně zkrotí i nejjemnější vlásky, a navíc jsou tak roztomilé!

To je BrushArt, kvalitní doplňky za příjemnou cenu, v trendy designu, který udělá vaši beauty rutinu zábavnější.

Recenze BrushArt Professional5