BrushArt Colorpaleta očních stínů

8×
BrushArt Color paleta očních stínů
BrushArt Color paleta očních stínů
paleta očních stínů

Kód: BRU3418 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Stačí nyní nakoupit cokoliv v hodnotě nad 1 200 Kč a v košíku si jako dárek můžete vybrat ponožky, peněženku nebo trendy tašku. Nezapomeňte, tato nabídka je limitovaná a platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu BrushArt Color

Popis:
Krásná paleta očních stínů patří pod značku BrushArt, která je známá zejména výrobou profesionálních kosmetických štětců za dostupné ceny. BrushArt Color paleta očních stínů nabízí kombinaci 28 barev pro dokonalé nalíčení očních víček. S bohatou paletou očních stínů BrushArt Color si snadno vytvoříte dokonalé líčení očí podle svých představ. Bohatý výběr přirozených odstínů, snadná aplikace a kvalita za příznivou cenu, to vše činí z palety 28 očních stínů BrushArt Color skvělou volbu pro vaše líčení. Filozofií značky BrushArt je učinit z vašeho každodenního líčení umělecký zážitek. Vytvořte si dokonalé líčení s paletou očních stínů  BrushArt Color!

Vlastnosti:

  • 28 očních stínů v přirozených odstínech

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka pomocí pěnového aplikátoru, štětečku na oční stíny nebo bříšky prstů.

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.

Recenze BrushArt Color