BrushArt Hair Donut

vycpávka do drdolu hnědá

BrushArt Hair Donut vycpávka do drdolu hnědá
BrushArt Hair Donut vycpávka do drdolu hnědá
BrushArt Hair Donut vycpávka do drdolu hnědá
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: BRU3425 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
BrushArt Hair Donut
(8 cm) | 49

Popis kosmetiky BrushArt Hair Donut

Popis:
S produktem BrushArt Hair Donut vytvoříte velmi snadno účes, který je upravený, trendy, elegantní a hodí se jak k formálnímu tak k ležérnímu stylu. BrushArt Hair Donut je dostupný ve dvou velikostech.

Použití:
Vytvořte skvěle vytvarovaný drdol použitím výplně BrushArt Hair Donut. Sepněte vlasy do culíku, ten protáhněte středem výplně a poté vlasy rovnoměrně rozprostřete přes výplň. Prameny vlasů postupně připevňujte pinetkami pod výplň. Hnědý BrushArt Hair Donut je vhodný pro tmavé blond až tmavě hnědé vlasy.

Složení:
Vyrobeno ze 100% polyesteru.

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.