BrushArt Hair Donutvycpávka do drdolu černá

BrushArt Hair Donut vycpávka do drdolu černá
BrushArt Hair Donut vycpávka do drdolu černá
Kód: BRU3423 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
čtvrtek 9. 4. 2020
Osobní odběr
čtvrtek 9. 4. 2020

Popis produktu BrushArt Hair Donut

Popis:
S produktem BrushArt Hair Donut vytvoříte velmi snadno účes, který je upravený, trendy, elegantní a hodí se jak k formálnímu tak k ležérnímu stylu. BrushArt Hair Donut je dostupný ve dvou velikostech.

Použití:
Vytvořte skvěle vytvarovaný drdol použitím výplně BrushArt Hair Donut. Sepněte vlasy do culíku, ten protáhněte středem výplně a poté vlasy rovnoměrně rozprostřete přes výplň. Prameny vlasů postupně připevňujte pinetkami pod výplň. Černý BrushArt Hair Donut je vhodný pro velmi tmavé a černé vlasy.

Složení:
Vyrobeno ze 100% polyesteru.

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.

Recenze BrushArt Hair Donut