BrushArt Color

paleta dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem

12×
BrushArt Color paleta dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem
BrushArt Color paleta dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem
paleta dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem

Kód: BRU3417 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Paleta obsahuje: 72 x oční stíny + 3 x pudr + 3 x tvářenka

 

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
BrushArt Color
paleta dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem

Popis produktu BrushArt Color

Popis:
Paleta dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem patří pod značku BrushArt, která je známá zejména výrobou profesionálních kosmetických štětců za dostupné ceny. BrushArt paleta nabízí bohatou kombinaci očních stínů, pudrů a tvářenek pro dokonalé nalíčení. S paletou dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem BrushArt Color si snadno vytvoříte dokonalé líčení podle svých představ. V paletě naleznete velmi bohatý výběr odstínů očních stínů (až 72 barev), pudr ve třech různých odstínech a stejný počet různých barev tvářenek. Praktické balení obsahuje také zrcátko a aplikátor. Nesmírně široký výběr barev, snadná aplikace a kvalita za příznivou cenu, to vše činí z palety dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem BrushArt Color skvělou volbu pro vaše líčení. Filozofií značky BrushArt je učinit z vašeho každodenního líčení umělecký zážitek. Vytvořte si dokonalé líčení s paletou dekorativní kosmetiky se zrcátkem a aplikátorem BrushArt Color!

Vlastnosti:

  • 72 odstínů očních stínů
  • 3 odstíny pudru
  • 3 odstíny tvářenky
  • praktické balení se zrcátkem a aplikátorem

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte na oční víčka pomocí pěnového aplikátoru, štětečku na oční stíny nebo bříšky prstů. Pudr a tvářenku nanášejte štětcem.

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.