Glade Japanese Garden

osvěžovač vzduchu 300 ml

Glade Japanese Garden osvěžovač vzduchu 300 ml
Glade Japanese Garden osvěžovač vzduchu 300 ml
Glade Japanese Garden osvěžovač vzduchu 300 ml
osvěžovač vzduchu 300 ml
59

Kód: BRS0940 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Glade Japanese Garden
osvěžovač vzduchu 300 ml | 59

Popis parfému Glade Japanese Garden

Osvěžovač vzduchu Glade Japanese Garden vytvoří ve vašem interiéru voňavé prostředí a příjemnou atmosféru. Neutralizuje pachy a je okamžitým pomocníkem v boji s nežádoucím aroma ve vašem domově.

Vlastnosti:

  • květinová vůně

Jak používat:
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Obsahuje extrémně hořlavý aerosol. Chraňte před horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí nebo při porušení obalu roztrhnout.

O značce Glade

Glade je tím pravým pomocníkem k vytvoření dokonale útulné atmosféry u vás doma! Americká značka vznikla v roce 1956 a její výrobky se velmi brzy staly populární. Původně se společnost jmenovala Brise, v roce 2012 ji její vedení přejmenovalo na Glade. Cílem značky je dát vašemu každému momentu specifickou vůní, díky níž si budete vždy připadat uvolněně, pozitivně a harmonicky. Vyberte si z velkého množství vonných svíček, vosků, osvěžovačů a sprejů, díky kterým bude váš každodenní život mnohem příjemnější!