Glade Citrus

osvěžovač vzduchu 300 ml

69×
Glade Citrus osvěžovač vzduchu 300 ml
Glade Citrus osvěžovač vzduchu 300 ml
osvěžovač vzduchu 300 ml

Kód: BRS0938 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Glade Citrus
osvěžovač vzduchu 300 ml

Popis parfému Glade Citrus

Osvěžovač vzduchu Glade Citrus vytvoří ve vašem interiéru voňavé prostředí a příjemnou atmosféru. Neutralizuje pachy a je okamžitým pomocníkem v boji s nežádoucím aroma ve vašem domově.

Vlastnosti:

  • citrusová vůně

Jak používat:
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Obsahuje extrémně hořlavý aerosol. Chraňte před horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí nebo při porušení obalu roztrhnout.

Složení

Charakter bytové vůně
citrusová

O značce Glade

Glade je tím pravým pomocníkem k vytvoření dokonale útulné atmosféry u vás doma! Americká značka vznikla v roce 1956 a její výrobky se velmi brzy staly populární. Původně se společnost jmenovala Brise, v roce 2012 ji její vedení přejmenovalo na Glade. Cílem značky je dát vašemu každému momentu specifickou vůní, díky níž si budete vždy připadat uvolněně, pozitivně a harmonicky. Vyberte si z velkého množství vonných svíček, vosků, osvěžovačů a sprejů, díky kterým bude váš každodenní život mnohem příjemnější!

Recenze Glade Citrus

Přidat novou recenzi

4.0
69 recenze
15
25
21
6
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem