Brische Waterproof

tužka na rty voděodolná

Brische Waterproof tužka na rty voděodolná
Brische Waterproof tužka na rty voděodolná
odstín 09 3 g

Kód: BRI0786 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Brische Waterproof
odstín 09 3 g

Popis produktu Brische Waterproof

Popis:
Jste vodní živel? Vyzkoušejte neslíbatelnou voděodolnou tužku na rty Brische Waterproof španělské kosmetické značky Brische, díky které vám vaše rty vydrží nalíčení po celý den i v těch největšich vedrech!
Voděodolná tužka na rty Brische Waterproof je ideální pro letní horké dny, kdy rty jsou často ihned odlíčené a žádná rtěnka či tužka na rty nevydrží celý nápor. Tato tužka obsahuje voděodolné účinky, díky kterým si budete moct užívat letní horké dny nejenom u bazénu, rty zůstanou stále nalíčené jako poprvé a budou i opticky zvětšené!

Účinky:

  • voděodolnost
  • optické zvětšení
  • výrazné odstíny

Jak aplikovat:
Tužku aplikujte kolem kontur vašich rtů dle vaší potřeby.

Vlastnosti

Barva
hnědočervená
Voděodolné
voděodolné

O značce Brische

Kosmetika Brische | Brische - široká nabídka a skvělé ceny. Španělská kosmetická značka Brische se zrodila v roce 1970, kdy si Brigida Checa založila malý rodinný podnik obchodující s parfémy a kosmetikou. Postupem času se podnik rozrostl a získal si dobré jméno ve světě kosmetiky. Značka Brische má rozsáhlý sortiment, zahrnující produkty pro péči o vlasy, pleť a celé tělo a širokou nabídku dekorativní kosmetiky. Vše ve vysoké kvalitě a současně za velmi příznivé ceny.
Mezi nejúspěšnější produkty značky Brische patří její praskající laky na nehty (Brische Craking), které se po uvedení na trh staly velmi populárním trendem v oblasti úpravy nehtů. Brische je nabízí v celé řadě atraktivních odstínů.
Velmi oblíbená je také řada produktů pro péči o tělo a vlasy se vzácným arganovým olejem, který obsahuje obrovské množství antioxidačních látek, má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E a dalších kosmeticky i výživově významných látek. Chrání pokožku před poškozením, hydratuje ji, vypíná a redukuje vrásky. Zlepšuje také strukturu vlasů, které kompletně regeneruje a zejména ozdravuje jejich roztřepené konečky.
Mezi oblíbené suroviny využívané značkou Brische patří také aloe vera, známá a oblíbená pro své početné blahodárné účinky. Posiluje obranyschopnost pokožky, hydratuje ji, chrání a regeneruje. Řada Brische Aloe Vera obsahuje produkty pro péči o pleť a tělo, se kterými si můžete užít všechny zázračné účinky této stálezelené sukulentní rostliny ve velmi konkurenceschopné cenové hladině.
Značka Brische znamená širokou nabídku a kvalitu za atraktivní ceny.