Brische Double

tužka na rty

Brische Double tužka na rty
Brische Double tužka na rty
odstín 01 Rosa

Kód: BRI0780 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Brische Double
odstín 01 Rosa

Popis produktu Brische Double

Popis:
Milujete krásné výrazné rty? Vyzkoušejte tužku na rty španělské kosmetické značky Brische, která se svou kolekcí Double poskytuje rtům jedinečné optické zvýraznění.
Tužka na rty Brische Double je výjimečná v tom, že z jedné strany je jemnější a světlejší odstín, než na straně druhé. Díky tomu vykouzlíte přesný nádech a zvýraznění tvaru rtů, které nebude působit násilně, ale přirozeně.

Účinky:

  • přirozené zvýraznění tvaru rtů
  • harmonie přirozených barev
  • dlouhotrvající výdrž po celý den

Složení:

  • pigmenty – zvýraznění kontur rtů

Jak aplikovat:
Tužku aplikujte kolem kontur rtů a kombinujte dle vaší potřeby jednotlivé odstíny. Pro více výrazné rty použijte například lesk na rty Brische Destellos.

Vlastnosti

Barva
růžová
Voděodolné
ne

O značce Brische

Kosmetika Brische | Brische - široká nabídka a skvělé ceny. Španělská kosmetická značka Brische se zrodila v roce 1970, kdy si Brigida Checa založila malý rodinný podnik obchodující s parfémy a kosmetikou. Postupem času se podnik rozrostl a získal si dobré jméno ve světě kosmetiky. Značka Brische má rozsáhlý sortiment, zahrnující produkty pro péči o vlasy, pleť a celé tělo a širokou nabídku dekorativní kosmetiky. Vše ve vysoké kvalitě a současně za velmi příznivé ceny.
Mezi nejúspěšnější produkty značky Brische patří její praskající laky na nehty (Brische Craking), které se po uvedení na trh staly velmi populárním trendem v oblasti úpravy nehtů. Brische je nabízí v celé řadě atraktivních odstínů.
Velmi oblíbená je také řada produktů pro péči o tělo a vlasy se vzácným arganovým olejem, který obsahuje obrovské množství antioxidačních látek, má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E a dalších kosmeticky i výživově významných látek. Chrání pokožku před poškozením, hydratuje ji, vypíná a redukuje vrásky. Zlepšuje také strukturu vlasů, které kompletně regeneruje a zejména ozdravuje jejich roztřepené konečky.
Mezi oblíbené suroviny využívané značkou Brische patří také aloe vera, známá a oblíbená pro své početné blahodárné účinky. Posiluje obranyschopnost pokožky, hydratuje ji, chrání a regeneruje. Řada Brische Aloe Vera obsahuje produkty pro péči o pleť a tělo, se kterými si můžete užít všechny zázračné účinky této stálezelené sukulentní rostliny ve velmi konkurenceschopné cenové hladině.
Značka Brische znamená širokou nabídku a kvalitu za atraktivní ceny.