Brische Double

tužka na oči

1×
Brische Double tužka na oči
Brische Double tužka na oči
odstín 04

Kód: BRI0710 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Brische Double
odstín 04

Popis produktu Brische Double

Popis:
Jak docílit přirozenému tvaru očí? Vyzkoušejte jedinečnou tužku na oči Brische Double, která díky svému dvojímu odstínu vykouzlí na vašich očích dokonalý přirozený vzhled.
Tužka na očí Brische Double je oblíbeným produktem španělské kosmetické značky Brische. Se svou kolekcí Double se snaží poskytovat a nabízet produkty, které nebudou jenom monotónním nástrojem, ale bude s nimi více možností pro vytvoření přirozeného a zajímavého vzhledu. Díky dvojímu složení – 2 odstíny na jedné tužce – si můžete pohrát s výrazněním různých koutků očí. Obsažená krémová, lehce nanášená, textura se ihned aplikuje a nedrolí se. Výsledkem jsou výrazné přirozené oči.

Účinky:

  • přirozený tvar očí
  • vytvoření svého individuálního vzhledu
  • jemná příjemná textura
  • snadná aplikace
  • dlouhotrvající výdrž

Jak aplikovat:
Tužku aplikujte na horní i spodní víčko jedním i více tahy. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Vlastnosti

Barva
modrá
Voděodolné
ne

O značce Brische

Kosmetika Brische | Brische - široká nabídka a skvělé ceny. Španělská kosmetická značka Brische se zrodila v roce 1970, kdy si Brigida Checa založila malý rodinný podnik obchodující s parfémy a kosmetikou. Postupem času se podnik rozrostl a získal si dobré jméno ve světě kosmetiky. Značka Brische má rozsáhlý sortiment, zahrnující produkty pro péči o vlasy, pleť a celé tělo a širokou nabídku dekorativní kosmetiky. Vše ve vysoké kvalitě a současně za velmi příznivé ceny.
Mezi nejúspěšnější produkty značky Brische patří její praskající laky na nehty (Brische Craking), které se po uvedení na trh staly velmi populárním trendem v oblasti úpravy nehtů. Brische je nabízí v celé řadě atraktivních odstínů.
Velmi oblíbená je také řada produktů pro péči o tělo a vlasy se vzácným arganovým olejem, který obsahuje obrovské množství antioxidačních látek, má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E a dalších kosmeticky i výživově významných látek. Chrání pokožku před poškozením, hydratuje ji, vypíná a redukuje vrásky. Zlepšuje také strukturu vlasů, které kompletně regeneruje a zejména ozdravuje jejich roztřepené konečky.
Mezi oblíbené suroviny využívané značkou Brische patří také aloe vera, známá a oblíbená pro své početné blahodárné účinky. Posiluje obranyschopnost pokožky, hydratuje ji, chrání a regeneruje. Řada Brische Aloe Vera obsahuje produkty pro péči o pleť a tělo, se kterými si můžete užít všechny zázračné účinky této stálezelené sukulentní rostliny ve velmi konkurenceschopné cenové hladině.
Značka Brische znamená širokou nabídku a kvalitu za atraktivní ceny.