Brische Destellos

lesk na rty

1×
Brische Destellos lesk na rty
Brische Destellos lesk na rty
odstín 11 6 ml

Kód: BRI0766 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Brische Destellos
odstín 11 6 ml

Popis produktu Brische Destellos

Popis:
Chcete mít krásné výrazné rty jak filmová hvězda? Milujete třpytky? Vyzkoušejte dekorativní kosmetiku španělské kosmetické značky Brische! Za svou existenci představila mnoho kolekcí včetně jedinečných produktů za příjemné ceny. Kolekce Destellos poskytuje rtům maximální lesk díky obsaženým třpytkám, které rty tvoří opticky zvětšené. Lesk na rtech vydrží až několik hodin a není potřeba jej několikrát za den používat. Výsledkem jsou hydratované, lesklé, výrazné a vláčné rty.

Účinky:

  • maximální třpyt, lesk
  • dlouhotrvající výdrž po několik hodin
  • rty jsou hydratované, lesklé, výrazné a vláčné

Složení:

  • třpyt
  • pigment – zvýrazňuje barvu lesků na rtech

Jak aplikovat:
Pomocí aplikačního štětečku aplikujte na rty. Opakujte během dne dle vaší potřeby.

O značce Brische

Kosmetika Brische | Brische - široká nabídka a skvělé ceny. Španělská kosmetická značka Brische se zrodila v roce 1970, kdy si Brigida Checa založila malý rodinný podnik obchodující s parfémy a kosmetikou. Postupem času se podnik rozrostl a získal si dobré jméno ve světě kosmetiky. Značka Brische má rozsáhlý sortiment, zahrnující produkty pro péči o vlasy, pleť a celé tělo a širokou nabídku dekorativní kosmetiky. Vše ve vysoké kvalitě a současně za velmi příznivé ceny.
Mezi nejúspěšnější produkty značky Brische patří její praskající laky na nehty (Brische Craking), které se po uvedení na trh staly velmi populárním trendem v oblasti úpravy nehtů. Brische je nabízí v celé řadě atraktivních odstínů.
Velmi oblíbená je také řada produktů pro péči o tělo a vlasy se vzácným arganovým olejem, který obsahuje obrovské množství antioxidačních látek, má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E a dalších kosmeticky i výživově významných látek. Chrání pokožku před poškozením, hydratuje ji, vypíná a redukuje vrásky. Zlepšuje také strukturu vlasů, které kompletně regeneruje a zejména ozdravuje jejich roztřepené konečky.
Mezi oblíbené suroviny využívané značkou Brische patří také aloe vera, známá a oblíbená pro své početné blahodárné účinky. Posiluje obranyschopnost pokožky, hydratuje ji, chrání a regeneruje. Řada Brische Aloe Vera obsahuje produkty pro péči o pleť a tělo, se kterými si můžete užít všechny zázračné účinky této stálezelené sukulentní rostliny ve velmi konkurenceschopné cenové hladině.
Značka Brische znamená širokou nabídku a kvalitu za atraktivní ceny.