Brische Bombato

oční stíny

1×
Brische Bombato oční stíny
Brische Bombato oční stíny
odstín 1 8 g

Kód: BRI0561 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Brische Bombato
odstín 1 8 g

Popis produktu Brische Bombato

Popis:
Chcete svému looku dodat ještě více zajímavější ráz? Milujete líčení a experimentování s různými odstíny očních stínů? Vyzkoušejte oční stníny Brische Powder Bombato, které představují až 4 nejrůznější odstíny, které si sobě navzájem odpovídají a dodají vašemu vzhledu jedinčný make-up artist zážitek. Díky jejich jemné textuře se snadno na víčka nanáší a výdrží tak po celý den. Kombinujte různé odstíny a vytvořte si svůj ojedinělý originální look! Pro více výraznější líčení naneste na nalíčená víčka kapku vody, která zajistí takzvaně mokrý efekt. Víčka budou výrazná a déle nalíčená.

Účinky:

  • exerimentování s odstíny
  • vytvoření si svého individuálního looku
  • výdrž po celý den

Jak aplikovat:
Stíny aplikujte pomocí aplikačního štětečku nebo prstem. Na víčku libovolně nanášejte různé odstíny dle vaší potřeby. Pro výraznější vzhled použijte na nalíčená víčka kapku vody, která vytvoří mokrý efekt. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

O značce Brische

Kosmetika Brische | Brische - široká nabídka a skvělé ceny. Španělská kosmetická značka Brische se zrodila v roce 1970, kdy si Brigida Checa založila malý rodinný podnik obchodující s parfémy a kosmetikou. Postupem času se podnik rozrostl a získal si dobré jméno ve světě kosmetiky. Značka Brische má rozsáhlý sortiment, zahrnující produkty pro péči o vlasy, pleť a celé tělo a širokou nabídku dekorativní kosmetiky. Vše ve vysoké kvalitě a současně za velmi příznivé ceny.
Mezi nejúspěšnější produkty značky Brische patří její praskající laky na nehty (Brische Craking), které se po uvedení na trh staly velmi populárním trendem v oblasti úpravy nehtů. Brische je nabízí v celé řadě atraktivních odstínů.
Velmi oblíbená je také řada produktů pro péči o tělo a vlasy se vzácným arganovým olejem, který obsahuje obrovské množství antioxidačních látek, má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E a dalších kosmeticky i výživově významných látek. Chrání pokožku před poškozením, hydratuje ji, vypíná a redukuje vrásky. Zlepšuje také strukturu vlasů, které kompletně regeneruje a zejména ozdravuje jejich roztřepené konečky.
Mezi oblíbené suroviny využívané značkou Brische patří také aloe vera, známá a oblíbená pro své početné blahodárné účinky. Posiluje obranyschopnost pokožky, hydratuje ji, chrání a regeneruje. Řada Brische Aloe Vera obsahuje produkty pro péči o pleť a tělo, se kterými si můžete užít všechny zázračné účinky této stálezelené sukulentní rostliny ve velmi konkurenceschopné cenové hladině.
Značka Brische znamená širokou nabídku a kvalitu za atraktivní ceny.