Brecourt Agaressence

parfémovaná voda pro ženy 50 ml

1×
Brecourt Agaressence parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Brecourt Agaressence parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: BRC2006 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Brecourt Agaressence
parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Popis parfému Brecourt Agaressence

Agaressence je orientální květinová ovocná dřevitá vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Brecourt. Značka Brecourt, prodchnutá osobností své zakladatelky Emilie Bouge pocházející z vážené parfumérské rodiny, si zakládá na využívání tradičních surovin a modernosti v jejich zpracování. Cílem Emilie je přenést na zákazníky svou vášeň pro parfumérství, exkluzivitu, kvalitu a nikdy nekončící hledání nových olfaktorických emocí. Parfémovaná voda Brecourt Agaressence za tímto účelem nabízí tajuplnou, hlubokou a okouzlující vůni, inspirovanou arabským tržištěm.

Parfémovanou vodu Brecourt Agaressence vytvořila samotná Emilie Bouge a vetkla do ní svůj zážitek z návštěvy Dubaje. „Procházela jsem dubajským tržištěm, když mě zachvátily výpary bakhouru (pozn.: dřevěné třísky nasycené vonnými oleji) plné silné oudové vůně, které vycházely z blízkého obchodu. Čas jako by se zastavil. To bylo poprvé, kdy na mě tahle vůně tak silně zapůsobila,“ popisuje Emilie inspiraci pro vznik Agaressence, úchvatné parfémované vody zasazující vůni agarového dřeva do nápadité kompozice, ve které se setkávají Střední a Dálný Východ.

Nápaditá vonná kompozice Brecourt Agaressence se v hlavě otevírá akordy šafránu, rododendronu, listů černého rybízu (cassis), švestky a agarového dřeva (známého také jako dřevo oud). V srdci zavoní tuberóza, růže a ylang ylang a základ sestává z tónů  amyrisu, gurjunového balzámu, nagarmothy (cypřišový olej), nardu (jatamansi), santalového dřeva, civetonu (syntetická vonná molekula, z etických důvodů nahrazující dříve v parfumérství používaný sekret žláz cibetek, velmi zajímavých malých šelem) a opět agarového dřeva.

Celkové aroma parfémované vody Agaressence, spojující v sobě růžové, ovocné a sladké stránky s oudovými a hřejivě kořenitými aspekty, je jemně sladké, pronikavě hluboké a především naprosto okouzlující. Oudový akord v úvodu diskrétně doprovází vzácný šafrán a opojné ovoce, květinové srdce pak nechává agarové dřevo vyčkávat v pozadí, aby se opět vrátilo v základu, osvobozené, okouzlující, vytrvalé a pronikavé díky pozoruhodné kombinaci vzácných dřev. Brecourt Agaressence, nesmírně ženská a až překvapivě příjemně nositelná parfémovaná voda, dokonale dostává své inspiraci osobním emotivním olfaktorickým zážitkem své tvůrkyně z exotického dubajského tržiště.

Parfémovaná voda Brecourt Agaressence se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Její nádherně jemně mystickou vůni si oblíbí zejména milovnice orientálních květinových vůní s výraznými ovocnými stránkami, především pak těch, ve kterých hraje výraznou roli populární duo růže – dřevo oud. Vyzkoušet by Agaressence měla také každá dáma, která u parfémů dokáže ocenit skutečnou kvalitu, nápaditost a emotivní inspiraci v pozadí. Svou nositelku vezme Brecourt Agaressence na olfaktorickou výpravu na exotické arabské tržiště, podtrhne její ženské kouzlo a spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí.

Kromě okouzlující vůně potěší parfémovaná voda Agaressence také svým balením. Nádherný klasický flakon černé barvy zdobí logo v bílé barvě a doplňuje elegantní světlá krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o parfémovanou vodu Brecourt Agaressence a zamilujte se do vůně agarového dřeva, růže, šafránu a švestky v kompozici inspirované dubajským tržištěm. Díky kráse flakonu a především špičkové kvalitě své výjimečné vůně je Agaressence také dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát to nejlepší.

Brecourt Agaressence – velmi ženská, okouzlující, lehce tajemná a exotická vůně se švestkou, růží, šafránem a dřevem oud v hlavních rolích.

Složení

Hlava
agarové dřevo, kasie, rododendron, šafrán, švestka
Srdce
růže, tuberóza, ylang-ylang
Základ
agarové dřevo, amyris, cibetka, gurjunový balzám, jatamansi, nagarmotha
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Brecourt

Brecourt je francouzská značka luxusních niche parfémů, které vynikají svojí propracovaností a vytříbeným aromatem. Zakladatelem této značky je Emilie Bouge, který pochází z významné parfemářské rodiny. Emilie Bouge se proto rozhodnul navázat na tradiční řemeslo svých předků a svými unikátními vůněmi se mu tak v roce 2010 podařilo otevřít zcela novou kapitolu v rodinném parfémářském příběhu.
Brecourt kombinuje znalosti tradic s moderním přístupem. Vůně Brecourt jsou plné emocí a jejich aroma vás dokáže inspirovat. Unikátnost vůní podtrhují také flakony, které mají elegantní tvar.
Nabídka luxusních niche parfémů Brecourt zahrnuje jedinečné vůně pro muže i ženy. Součástí sortimentu jsou nejen parfémy, ale také exkluzivní vonné svíčky, kterými si můžete nechat provonět váš interiér a navodit tak doma skutečně luxusní atmosféru!

Recenze Brecourt Agaressence

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
celkový dojem