Brazil Keratin Aloe Vera Facial Mask

zklidňující a hydratační maska pro suchou pokožku

Brazil Keratin Aloe Vera Facial Mask zklidňující a hydratační maska pro suchou pokožku
Brazil Keratin Aloe Vera Facial Mask zklidňující a hydratační maska pro suchou pokožku
Brazil Keratin Aloe Vera Facial Mask zklidňující a hydratační maska pro suchou pokožku
1 ks
70

Kód: BRK1430 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Brazil Keratin Aloe Vera Facial Mask

Popis:
Zklidňující a hydratační maska pro suchou pokožku Brazil Keratin Aloe Vera Facial Mask velmi účinně zklidňuje a ošetřuje pleť. Okamžitě uvolňuje napětí v pleti a poskytuje komfortní pocit lehkosti a svěžesti. Hloubkově pleť hydratuje, vyživuje a chrání před všemi nepříznivými vnějšími vlivy. Odstraňuje nečistoty z povrchu pleti, aniž by pleť zatěžovala a dráždila. Maska aktivuje regeneraci pleti a posiluje její obranyschopnost. Pleť zůstává hladká, jemná, osvěžená, s přirozeným a sjednoceným barevným tónem.
Zklidňující a hydratační maska Aloe Vera Facial Mask je vhodná pro suchou pleť všech věkových skupin. Má pozitivní detoxikační efekt. Zabraňuje podráždění pleti, jejímu vysušování, nepříjemnému svědění a olupování. Zvláště viditelné příznivé účinky má maska na unavenou pleť nebo na pleť dlouhodobě vystavovanou nepříznivým podmínkám. Neméně důležitá je však preventivní péče o pleť, kterou tato luxusní maska poskytuje.
Aloe Vera Facial Mask je jednorázová pleťová maska, která se snadno aplikuje. Svým bohatým složením působí na pleť intenzivní silou, rozjasňuje ji a zanechává mladistvější. Na obličeji je velmi příjemná a její působení má dlouhotrvající účinky. Je nepostradatelnou součástí péče o pleť pro ženy, jimž není lhostejný jejich zdravý vzhled a přirozená krása. Vyzkoušejte jedinečný výživný komplex pro vaši pleť!

Účinky:

 • maska velmi účinně zklidňuje a ošetřuje pleť
 • je vhodná pro suchou pleť všech věkových skupin
 • okamžitě uvolňuje napětí v pleti
 • poskytuje komfortní pocit lehkosti a svěžesti
 • hloubkově pleť hydratuje a vyživuje
 • chrání pleť před všemi nepříznivými vnějšími vlivy
 • má pozitivní detoxikační efekt
 • zabraňuje podráždění pleti, jejímu vysušování, nepříjemnému svědění a olupování
 • odstraňuje nečistoty z povrchu pleti, aniž by pleť zatěžovala a dráždila
 • aktivuje regeneraci pleti a posiluje její obranyschopnost
 • pleť zůstává hladká, jemná a osvěžená
 • sjednocuje barevný tón pleti do přirozeného odstínu
 • svým bohatým složením působí na pleť intenzivní silou, rozjasňuje ji a zanechává mladistvější

Složení:

 • Aloe vera - je bohatou směsí více než dvou set významných složek; má pozitivní detoxikační efekt, uklidňuje, ochraňuje a hydratuje pleť, má léčivou sílu

Typ pleti:
Vhodná pro suchou pleť.

Jak aplikovat:
Balení slouží k jednorázové aplikaci, pro kvalitní výsledek použijte masku ihned po otevření sáčku. Přiložte masku na čistou a osušenou pleť. Po 20 - 30 minutách působení masku sejměte a nevstřebaný zbytek jemně vmasírujte do pleti. Používejte podle potřeby 1 - 2x týdně.

Vlastnosti

Podle problému pleti
hydratace, zarudnutí a podráždění
Typ pleti
suchá
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Brazil Keratin

Brazil Keratin je luxusní vlasová kosmetika s vysokým podílem keratinu ve všech svých výrobcích. Brazil Keratin využívá mimořádných regeneračních a ošetřujících vlastností brazilského keratinu, který je jedinečný obsahem velkého množství živin a vitamínů.

Přípravky Brazil Keratin navrátí vlasům zdraví, hebkost, lesk a sílu. Jejich používání vám dokáže vyřešit nejen problémy s poškozenými vlasy, ale také s citlivou pokožkou hlavy.

Široký sortiment značky Brazil Keratin se skládá z exkluzivních produktů, které jsou kromě vysokého obsahu keratinu jedinečné také dalšími netradičními složkami, jako je čokoláda, zlato nebo arganový olej. Exkluzivní vlasová kosmetika Brazil Keratin se výborně hodí pro domácí i profesionální použití.

Menu