BRAUN SILK ÉPIL 7 DUAL náhradní hlava s břity Braun | notino.cz

Braun Silk épil 7 Dual

náhradní hlava s břity Braun

Braun Silk épil 7 Dual náhradní hlava s břity Braun
Braun Silk épil 7 Dual náhradní hlava s břity Braun
Braun Silk épil 7 Dual náhradní hlava s břity Braun
249

Kód: BRN1423 | Více než 20 ks skladem

(771 WD/781 WD)

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Braun Silk épil 7 Dual

Popis:
Náhradní hlava s břity Braun Silk épil 7 Dual je důležitou součástí k několika typům strojků Braun, kterou je potřeba po opotřebování vyměnit, aby holení bylo i nadále příjemné a bezbolestné. Je možné ji využívat do strojků Dual Epilator - Legs Body & Face, Legs & Body, Legs / Silk Epil Xpressive, u modelů 7181, 7281, 7381, 7481, 7681, 7781, 7771, 7871, 7791 a 7891.
Náhradní hlava a břity Silk épil 7 Dual odstraní rychle a důkladně všechny chloupky i šupinky odumřelé kůže a zajistí tak vaší pokožce nepřekonatelnou hebkost jedním jediným tahem pomocí integrovaných břitů.
Náhradní hlava Silk épil 7 Dual dodá vaší pokožce hedvábnou jemnost bez chloupků, odstraňuje i ty nejmenší chloupky a viditelně zjemňuje pokožku. Dopřejte si příjemné holení bez tahání pomocí nové náhradní hlavy s břity Braun!

Účinky:

  • dodá vaší pokožce hedvábnou jemnost bez chloupků¨
  • zajistí jemné a šetrné holení
  • odstraňuje i ty nejkratší chloupky a viditelně zjemňuje pokožku
  • pomocí břitů čistí pokožku od odumřelých buněk kůže
  • zanechává pokožku rozjasněnou a jemnou
  • stimuluje regeneraci pokožky

Použití:
Nasaďte náhradní hlavu místo stávající opotřebované hlavy a používejte strojek podle aktuální potřeby.

 

O značce Braun

Společnost Braun, dceřiná společnost firmy Procter & Gamble, byla založena v roce 1921 Maxem Braunem ve Frankfurtu. Nejprve začala s výrobou rádií, kde byla prvním výrobcem kombinovaného rádia s gramofonem. Třicátá léta patří vzniku dnes již známého loga Braun, které se používá dodnes. V roce 1940 Braun patentoval svůj první prototyp pánského planžetového holicího strojku. V roce 1950, po válce, začala sériová výroba holicích strojků. Tím byly položeny základy ke klíčovému sortimentu značky Braun v současné době.

Braun je vedoucí značkou v technické inovaci ve všech svých klíčových kategoriích a vlastní více než 7000 aktivních patentů. Hlavním trendem současnosti je kvalita, spolehlivost design a inovace. Klíčovým sortimentem jsou pánské holicí strojky s planžetovým holicím systémem, dámské holicí strojky, epilátory a přístroje pro péči o vlasy.

Menu