Braun Satin Hair 5 ST560

žehlička na vlasy

Braun Satin Hair 5  ST560 žehlička na vlasy
Braun Satin Hair 5  ST560 žehlička na vlasy
žehlička na vlasy

Kód: BRN1513 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Braun Satin Hair 5 ST560
žehlička na vlasy

Popis produktu Braun Satin Hair 5 ST560

Popis výrobku:

Žehlička na vlasy Satin Hair 5 ST560 – hladké klouzání a perfektní styl pro jemné vlasy bez polétání.

Braun Satih Hair 5 ST560 umožňuje vytvořit hladký styl s maximální ochranou vlasů, díky pokročilé regulaci teploty a 100% keramických plovoucích destiček a technologii IONTec. Užijte si perfektní výsledky stylu a ochrany vlasů. Je určená i pro nejjemější vlasy.

Hlavní vlastnosti výrobku:

Inovační technologie IONTEC

IONTEC je jedinečná technologie určená speciálně k ochraně zdraví vašich vlasů. Proto je také vaší zárukou zdravé úpravy vlasů. Zelené iontové trysky uvolní do vlasů při jejich žehlení efektivně miliony saténových iontů, které přitáhnou částečky vlhkosti ze vzduchu. Výsledkem je bezvadný, zářivě lesklý účes, který odráží zdraví vašich vlasů.

Eloxalové keramické žehlicí desky

Místo běžných keramických žehlicích desek, které mají pouze tenkou vrstvu keramického „nátěru“, vytvořil Braun nezničitelné, celokeramické žehlicí desky. Tyto 100% celokeramické desky zajišťují skluz po vlasech bez tření a jsou odolné proti zbytkům stylingových výrobků.

Patentované plovoucí žehlicí desky

Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 5 Multistyler má patentované plovoucí žehlicí desky, které zajišťují skluz po vlasech s menším napětím. Představují pro vlasy tedy menší tření a namáhání a nepoškodí vlasové kutikuly.

Nastavení teploty

Digitální regulace přizpůsobí teplotu ve 3 krocích.

  • I pro jemné vlasy
  • II pro normalní vlasy
  • III pro husté vlasy a profesionální úpravu

Multi-voltage – pro bezpečné používání po celém světe.

Dodatečné vlastnosti :

  • Doba zahřátí 40 sek.
  • Šňůra o délce 2 m
  • Teplotní rozmezí 130 °C – 200 °C
  • Chladná špička

Obsah balení:

  • Žehlička na vlasy ST 560 

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Braun

Značka Braun, pocházející z německého města Frankfurt, nese jméno svého zakladatele Maxe Brauna. Ten začínal podnikat v roce 1921, a to výrobou rádií, kdy jako první uvedl na trh tehdejší velkou novinku – kombinované rádio s gramofonem. Ve 30. letech vzniklo dnes již ikonické logo značky a v roce 1940 už společnost patentovala svůj první pánský planžetový holicí strojek Braun.

Dnes se Braun řadí mezi špičku v technické inovaci ve všech svých klíčových oblastech a na svém kontě má přes 7000 aktivních patentů. Všechny Braun výrobky splňují náročné požadavky zákazníků kladené na kvalitu, výkon, spolehlivost, ale i design. V současnosti je značka Braun držitelem více než 100 mezinárodních ocenění za design svých produktů. Pánský holicí strojek Braun Series 3, Braun epilátor nebo elektrický zubní kartáček Braun Oral-B tak dnes už můžeme bez obav nazvat kultovními.