Braun Face 80 Normal náhradní hlavice

1×
Braun Face  80 Normal náhradní hlavice 2 ks
Braun Face  80 Normal náhradní hlavice 2 ks
2 ks

Kód: BRN1426 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Braun Face 80 Normal
Vlastnosti

Popis:
Náhradní kartáč pro čištění obličeje Braun Face 80  je důležitou součástí k několika typům strojků Braun, kterou je potřeba po opotřebování vyměnit, aby čištění pleti vašeho obličeje bylo stále stejně účinné a příjemné. Čisticí kartáček je speciálně navržený pro epilátory Braun. Balení této náhradní hlavice obsahuje pouze dva výměnné náhradní kartáčky bez hlavice.
Náhradní kartáčky Braun Face 80 jsou vhodné pro strojky Braun Face 810, 820, 830 a 831. Kartáčky je možné používat každý den a tak i přes jejich vysokou kvalitu je po čase potřeba je obměnit. Jejich pomocí strojek jemně, ale důkladně odstraní z vašeho obličeje všechny nečistoty, které se na pleť za celý den nachytaly, přebytečný kožní maz i zbytky líčidel. Poskytne pleti jemnou masáž, která jedinečným způsobem obličej prokrví a zbaví ho odumřelých kožních buněk. Přispívá k regeneraci pleti, jejímu rychlému obnovení a celkovému rozjasnění. Obměňte kartáček na vašem strojku včas, aby jeho účinnost byla stále stejně velká a vaše pleť krásná a nádherně rozjasněná! 

Účinky:

  • dodá vaší pleti hedvábnou jemnost
  • pomocí kartáče čistí pleť obličeje od odumřelých kožních buněk
  • zanechává pleť rozjasněnou a jemnou
  • stimuluje regeneraci pleti
  • zajistí jemné a šetrné prokrvení pleti

Použití:
Nasaďte náhradní hlavu místo stávající opotřebované hlavy a používejte strojek podle aktuální potřeby.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Braun

Značka Braun, pocházející z německého města Frankfurt, nese jméno svého zakladatele Maxe Brauna. Ten začínal podnikat v roce 1921, a to výrobou rádií, kdy jako první uvedl na trh tehdejší velkou novinku – kombinované rádio s gramofonem. Ve 30. letech vzniklo dnes již ikonické logo značky a v roce 1940 už společnost patentovala svůj první pánský planžetový holicí strojek Braun.

Dnes se Braun řadí mezi špičku v technické inovaci ve všech svých klíčových oblastech a na svém kontě má přes 7000 aktivních patentů. Všechny Braun výrobky splňují náročné požadavky zákazníků kladené na kvalitu, výkon, spolehlivost, ale i design. V současnosti je značka Braun držitelem více než 100 mezinárodních ocenění za design svých produktů. Pánský holicí strojek Braun Series 3, Braun epilátor nebo elektrický zubní kartáček Braun Oral-B tak dnes už můžeme bez obav nazvat kultovními.

Recenze Braun Face 80 Normal1