Braun Body Groomer BG5010zastřihovač a holicí strojek

Braun Body Groomer  BG5010 zastřihovač a holicí strojek
Braun Body Groomer  BG5010 zastřihovač a holicí strojek
zastřihovač a holicí strojek

Kód: BRN1573 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Braun Body Groomer BG5010
Vlastnosti

Přístroj Braun Body Groomer BG5010 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách.

Vlastnosti:

  • snadno se postará o nežádoucí chloupky
  • odnímatelné nástavce
  • přístroj je určen na suché i mokré oholení
  • zajišťuje hladké oholení i na těžce přístupných místech

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Vlastnosti

Typ napájení
akumulátorový/ síťový

O značce Braun

Značka Braun, pocházející z německého města Frankfurt, nese jméno svého zakladatele Maxe Brauna. Ten začínal podnikat v roce 1921, a to výrobou rádií, kdy jako první uvedl na trh tehdejší velkou novinku – kombinované rádio s gramofonem. Ve 30. letech vzniklo dnes již ikonické logo značky a v roce 1940 už společnost patentovala svůj první pánský planžetový holicí strojek Braun.

Dnes se Braun řadí mezi špičku v technické inovaci ve všech svých klíčových oblastech a na svém kontě má přes 7000 aktivních patentů. Všechny Braun výrobky splňují náročné požadavky zákazníků kladené na kvalitu, výkon, spolehlivost, ale i design. V současnosti je značka Braun držitelem více než 100 mezinárodních ocenění za design svých produktů. Pánský holicí strojek Braun Series 3, Braun epilátor nebo elektrický zubní kartáček Braun Oral-B tak dnes už můžeme bez obav nazvat kultovními.

Recenze Braun Body Groomer BG5010