Přejít na hlavní obsah

Pravidla akce

NAKUPUJTE DÁRKY ZCELA BEZ RIZIKA!

Děkujeme vám, že jste zvolili prvotřídní kvalitu a výkon značky Braun. Koupili jste výrobek prémiové kvality ať již pro sebe, nebo pro své blízké. Výrobky Braun mají perfektní design a vysokou kvalitu, která zaručuje dlouholeté používání. Jsme si jisti, že naše výrobky mají tu nejvyšší kvalitu, přesto chápeme, že každý má své potřeby a svá očekávání. Pokud dojde k situaci, že nejste s výrobkem Braun zakoupeným v období platnosti akce spokojeni, máte možnost jej do 60 dní od data nákupu vrátit. Výrobek vraťte v originálním obalu spolu s vyplněným formulářem na adresu uvedenou níže a my vám vrátíme cenu, za kterou jste výrobek zakoupili.

1. Do této propagační akce 60 dní záruka vrácení peněz jsou zařazeny níže uvedené výrobky Braun distribuované pořadatelem na území České republiky a zakoupené od 1. 4. 2021 (kategorie výrobku je vždy uvedena na obalu):

  1. pánské holicí strojky Series 9, Series 8, Series 7, Series 6 a Series 5
  2. pánské zastřihovače vousů BT Series 7
  3. pánské multifunkční zastřihovače MGK Series 7
  4. epilátory Silk-épil 9 Flex, Silk-épil 9, Silk-épil 7 a Silk-épil 5
  5. dámské obličejové epilátory s čisticím kartáčkem FaceSpa Pro
  6. výrobky na dlouhodobé snížení růstu chloupků Silk-expert IPL

2. Vrácené zboží musí být kompletní a nepoškozené, zabalené v původním obalu a musí být přiložen originální doklad o koupi s vyznačeným datem nákupu (kopie nelze uznat).

3. Požadavek na vrácení peněz musí být uplatněn prostřednictvím formuláře na stránkách www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee, a vyplněný formulář zaslán společně s výrobkem na adresu:

ritual communication s.r.o., Palackého 75/III, 290 01 Poděbrady, Česká republika

4. Požadavek na vrácení peněz bude zpracován nejpozději do 28 dnů od data přijetí výrobku, a to poukázáním na bankovní účet udaný spotřebitelem.

5. Předpokladem pro vrácení peněz je dodržení podmínek uvedených v pravidlech této akce a udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů společnosti Orbico a ritual.

Pořadatel akce: Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Ottova 402, 269 32, Rakovník, Česká Republika 

Organizátor akce: ritual communication s.r.o., Palackého 75/III, 290 01 Poděbrady, Česká republika, tel.: + 420 221 804 335, e-mail: spotrebitel.im@pg.com

Úplné znění oficiálních pravidel propagační akce a formulář ke stažení je k dispozici na internetové stránce www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee