Bourjois Velvet the Pencil rtěnka v tužce

9×
Bourjois Velvet the Pencil rtěnka v tužce
Bourjois Velvet the Pencil rtěnka v tužce

Popis Bourjois Velvet the Pencil
Vlastnosti

Vdechněte svým rtům smyslnost a hravost. Rtěnka v tužce Bourjois Velvet the Pencil v sobě snoubí benefity rtěnky i tužky. Lehká textura s dokonalou přesností obkresluje vaše rty a poskytuje jim intenzivní matnou barvu. Zvýrazněte svoje rty jednoduše jedním tahem.

Vlastnosti:

  • propůjčuje rtům intenzivní matnou barvu
  • přesně obkreslí linii rtů
  • zanechává rty plnější
  • vydrží po celý den
  • hydratuje
  • lehká textura se snadno nanáší

Jak aplikovat:
Jednoduše obkreslete linii svých rtů a poté od středu ke koutkům vykreslete zbytek.

Notino tip:
Před aplikací rtěnky naneste podkladovou bázi pod rtěnku Bourjois Fabuleux Lip Primer pro prodloužení výdrže rtěnky.

Vlastnosti

Odstín
nude
Efekt
hydratační, dlouhotrvající

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Velvet the Pencil9